fbpx
Поради

Передбачення карт Таро з 15 по 31 січня: кого очікують круті повороти долі

Овен

Овнам випадає карта Король Пентаклів. Вона говорить про грошову сферу, успіх, традиції. Іншими словами, наступні два тижні не підходить для експериментів. Крім того, карта закликає розпланувати своє життя та бути послідовним у своїх діях.

Телець

Двійка Мечів говорить про баланс і партнерство. Швидше за все, партнерські стосунки матимуть успіх. Проте йдеться про одну людину, а не про компанію. При цьому карта закликає не лише отримувати вигоду та користь, але й віддавати все добре. Якщо в чомусь ви не маєте рації, то треба визнати помилки і рухатися далі.

Близнюки

Шістка Пентаклів говорить про майбутній поворот у долі на краще. Особливо це стосується фінансової галузі. Швидше за все, Близнюкам належить вступити до якогось позитивного циклу. Є можливість отримати якусь вигоду. При цьому щедрість буде сплачена сповна.

Рак

Шістка Кубків говорить про ностальгію. Швидше за все, Раки почнуть активно згадувати минуле та сумувати за ним. Безумовно, добрі спогади піднімуть настрій. Проте зациклюватись на минулому не слід. Рекомендується дивитися в майбутнє і сміливо робити кроки вперед, якщо хочеться досягти успіхів у майбутньому.

Лев

Карта Башта, незважаючи на свій вигляд, говорить про деякі зміни. Левам слід налаштувати себе на них і припинити намагатися жорстко утримувати свій авторитет. Люди, на яких раніше можна було покластися, навряд чи допоможуть. Проте зміни будуть на краще.

Діва

Паж Жезлів вказує на жінку чи чоловіка у житті Дів. Цей персонаж є висококваліфікованим і позитивним. Рекомендується бути зосередженим із цією людиною та обережним. Крім того, карта говорить про те, що справи, розпочаті раніше, почнуть приносити плоди.

Терези

Четвірка Кубків говорить про те, що Терези дуже багато фантазують. Карта попереджає про те, що потрібно дивитися на те, що відбувається навколо, без рожевих окулярів. Легко буде згадати важливе в гонитві за тим, чого немає насправді. Рекомендується зосередитись на реальних людях навколо, щоб налагодити життя.

Скорпіон

Сімка Кубків говорить про майбутній вибір. Навколо може відбуватися багато подій, що зіб’є з пантелику. Карта вказує на те, що час навести лад у справах. Скорпіонам варто вибрати щось одне і робити це якісно, ​​а не брати на себе одразу багато завдань. Це допоможе уникнути перевтоми.

Стрілець

Ієрофант говорить про те, що Стрільцям час зробити правильні висновки з того, що відбувається навколо. Карта пов’язана із духовністю. Якщо доведеться зіткнутися з якоюсь неприємністю, то відповідь слід шукати в собі. Рекомендується відстоювати свої переконання.

Козеріг

Карта Суд говорить про схильність Козерогів до поспішних висновків. Це призведе лише до помилок. Крім того, є можливість знайти мудрість, ясність у деяких питаннях. Козерогам належить від чогось очиститись. Настав час розірвати шаблони та отримати нове дихання.

Водолій

Карта Помірність говорить про баланс. Це стосується всіх сфер життя – кохання, роботи, друзів, колег, сім’ї. Крім того, карта говорить про те, що Водоліям доведеться спробувати щось нове. Вдасться вибрати те, що більше до вподоби. Стосунки розвиватимуться добре. Рекомендується знайти рівновагу у роботі.

Риби

Король Кубків вказує на якусь людину в житті Риб. Це може бути як чоловік, так і жінка. Зазвичай йдеться про добру і порядну людину. З появою цієї карти Всесвіт починає підтримувати. Рибам рекомендується берегти себе і дозволити іншим робити те саме.

You cannot copy content of this page