fbpx

Перехід Марса в знак Терезів з 15 вересня: чого потрібно остерігатися до 30 жовтня

Марс 15 вересня здійснить перехід в один з найбільш несприятливих для нього знаків Зодіаку. Нас чекає досить небезпечний день і наступний за ним період, оскільки червона планета перебуватиме в занепаді.

Марс пробуде в Терезах до 30 жовтня. Згодом негативний вплив Терезів на цю планету і її енергетику буде слабшати, але це не означає, що можна забути про обережність. Більш того, 27 вересня почнеться і ретроградний рух Меркурія, що ще більше загострить ситуацію. Намагайтеся якомога менше з 15 вересня по 30 жовтня спілкуватися з агресивними людьми .

Фінанси і робота при Марсі в Терезах

Рівно півтора місяці Марс буде провокувати нас на ризики і авантюри, що не є безпечним. Будь-які ризики, пов’язані з роботою або грошима, можуть привести до фіаско. Ослаблений Марс означає, що будь-яка авантюра здасться менш ризикованою, а це чревато наслідками. Думайте двічі, перш ніж здійснювати якийсь дуже важливий крок. Спробуйте запитати поради у близьких, у вірних і відданих друзів, адже з боку завжди простіше оцінити ситуацію.

Якщо хтось буде вас квапити з рішенням, з такою людиною краще більше не мати ніяких справ. Поточне завдання краще вирішити з максимально уважним ставленням до дрібниць. Багато людей можуть йти на обман, намагаючись змусити вас бути менш зібраними. Це час – розквіт шахраїв, маніпуляторів.

Дуже важливою в ці півтора місяці буде помірність в покупках. Не потрібно витрачати гроші на все підряд. Навіть якщо у вас багато вільних коштів, ви ризикуєте купити те, що вам абсолютно не потрібно.

Любов і стосунки в цей небезпечний період

Поки Марс буде в Терезах, астрологи відзначають підвищену ймовірність зрад, сварок. Любовні трикутники можуть з’явитися у багатьох. Далеко не у всіх таких пар справа дійде до реальної зради, але велика частина людей стане замислюватися про розставання з другою половинкою, про наслідки можливого розриву.

Саме тому астрологи рекомендують не лаятися і не з’ясовувати стосунки. Краще йти на поступки коханій людині, подарувавши теплоту, добро і увагу. Найчастіше обіймайтеся, говорите приємні слова. Це легко може звести до мінімуму ймовірність зрад.

Настрій і здоров’я з 15 вересня

Дисгармонія буде відчуватися практично в усьому – в настрої, у здоров’ї, в удачі. Марс – представник Вогненної стихії, а Терези – Повітряної. Це поєднання може вибити з колії будь-кого – навіть стійкого і сильного.

Не виключено, що з 15 вересня по 30 жовтня до вас можуть повернутися погані звички. Астрологи радять боротися з бажанням знову спробувати те, від чого ви відмовилися в минулому.

У моменти, коли всередині вас буде кипіти злість і обурення, краще не спілкуватися з людьми. Поки Марс у Терезах, з негативом краще справлятися за допомогою фізичних вправ або інтелектуальної роботи. Займіть себе чимось корисним, щоб негатив просто розчинився.

You cannot copy content of this page