fbpx

Перехід Меркурія на Знак Лева 19 липня: чим нам допоможе планета найближчими тижнями і чого очікувати

19 липня Меркурій здійснює перехід із знаку Рака до знаку Лева. У цьому вся положенні дана планета частково розкриє свій позитивний потенціал. Саме тому астрологи зазначають, що на нас чекають позитивні зміни у фінансовій сфері.

Меркурій пробуде у знаку Лева до 3 серпня. Нас з вами чекають два сприятливі тижні, а сам день переходу планети є днем ​​сили. Астрологи розповіли, чим саме відзначиться вплив Меркурія.

Розкриття наших талантів

Ця планета допоможе нам у розкритті важливих рис характеру та здібностей. Комусь вдасться відкрити в собі щось нове, а в когось вдасться щось нове. Так чи інакше, але Меркурій зробить нас більш продуктивними та успішними. Питання лише в тому, як ви скористаєтеся його підтримкою. Якщо нічого не робити і чекати біля моря погоди, від Меркурія у Леві користі буде не більше ніж від перебування в будь-якому іншому знаку.

Потрібно діяти та слідувати за своїми інстинктами. Можливо, доведеться дослухатися інтуїції. Шосте чуття не повинно вас обманювати, якщо ваші спонукання та наміри позитивні та творчі.

Якщо у вас є якісь нереалізовані здібності та приховані таланти, Меркурій точно натякне вам на те, яких можна розкрити. Не бійтеся експериментувати та пробувати щось нове. Можливо, це стане початком нового розділу у вашому житті.

Турбота про себе

Меркурій у Леві дуже хоче, щоб ми з вами почали дбати про себе — дарувати собі якісь подарунки, витрачати кошти на розваги та хобі. Це час здорового та помірного егоїзму, коли необхідно якнайбільше часу приділяти власному комфорту.

Якщо ви давно хотіли відвідати якесь цікаве місце, або купити собі щось із одягу, якийсь гаджет чи просто порадувати себе якимись дрібницями, настав час діяти. Меркурій допоможе вкласти кошти та час правильно.

Здійснення мрії

Меркурій дасть нам змогу отримати те, що ми так давно хотіли. Можливо, у вас є бажання змінити роботу або знайти другу половинку. Якщо ваше бажання нікому не принесе незручностей, Меркурій з радістю постарається вам допомогти в його здійсненні.

Планета зчитує наші думки і намагається зробити так, щоб ми з вами стали радіснішими, позитивнішими. Особливо сильно везтиме тим, хто шукає кохання. Меркурій – це планета спілкування, тому заводити нові знайомства стане набагато простіше.

Успіх у роботі та бізнесі

Якщо у вас зараз є якісь проблеми в роботі та бізнесі, Меркурій обов’язково допоможе вам з ними розібратися. Він дасть нам мотивацію, бажання працювати, долати негаразди.

Це буде ідеальний момент для того, щоб займатися спільними справами. Великі успіхи чекатимуть компанії, в яких працює велика кількість людей, робота яких є налагодженим механізмом.

Це буде час прибутку, підвищення зарплат. Само собою, це світить лише тим. Хто на це заслуговує, тому постарайтеся розкрити весь свій потенціал.

You cannot copy content of this page