fbpx
Поради

Перехід Меркурія у знак Раку 5 липня: прогноз на майбутнє

5 липня Меркурій здійснює перехід у знак Раку, який сильно змінить настрій та енергетику планети. Нас із вами очікується початок несприятливого періоду. Астрологи розповіли, чим будуть складні для нас з вами наступні кілька тижнів.

У цьому Знаку Меркурій пробуде лише до 18 липня. 10 числа відбудеться вже сприятливий перехід у знак Лева. Виходить, що треба зазнати двох тижнів. У цей час астрологи радять опрацювати енергетичні причини невдач і постаратися відмовитися від того, що руйнівно впливає на ваше здоров’я та мотивацію.

Поява апатії

Меркурій у Раку почувається дуже погано. Його енергетика стає максимально «затиснутою», слабкою. Це неминуче позначиться на нашій продуктивності. Багато людей перестануть прагнути чогось важливого, їх може накрити хвиля лінощів і зневіри. Щоб цього не сталося, постарайтеся не перевтомлюватись у період з 5 по 18 липня. Також корисно буде перестати спілкуватися з людьми, які нічого не хочуть робити та перебувають у депресії.

Проблеми у нових справах

З 5 до 18 липня не варто починати робити щось нове. Займіться тими справами, які необхідно якнайшвидше завершити. Це буде найкращим способом витратити свій час та сили правильно, при цьому не накликавши на себе лихо.

Ті, хто розпочинатиме нові справи, абсолютно точно зустрінуться з проблемами. Це можуть бути раптові негаразди будь-якого роду. Нові починання можуть не увінчатися успіхом, що болісно позначиться на вашій впевненості у собі, мотивації.

Намагайтеся якнайчастіше перебувати в спокійній обстановці, займатися тими справами, до яких ви вже встигли звикнути. Так буде простіше. Меркурій у цьому випадку не зможе вплинути на вас деструктивно.

Негаразди в дорозі

Починаючи з 5 липня, великі проблеми почнуть відчувати люди-мандрівники і просто ті, хто змушений багато пересуватися на автомобілі або інших транспортних засобах. Якщо вам потрібно буде вирушити в далеку дорогу, обов’язково беріть із собою талісмани удачі і не забувайте про головні прикмети мандрівників.

Протягом двох тижнів не бажано виходити із зони комфорту. Якщо ви змушені багато працювати за кермом автомобіля. Астрологи наполегливо радять не порушувати правил дорожнього руху. Це може мати дуже сумні наслідки.

You cannot copy content of this page