fbpx

Перехід Меркурія в знак Скорпіона: кому особливий період принесе зміни

Інгресіяю планети Меркурій в знак Скорпіона буде відбуватися з 6 по 24 листопада, і буде впливати на кожного з нас.

За словами експерта з зірок, в цей час у людей буде проявлятися надмірна допитливість і цікавість.

Головною метою буде здаватися необхідність пізнати істину прямо зараз, при цьому передбачено використання будь-яких методів – навіть дуже неприйнятних. Крайня підозрілість і прагнення дізнатися відразу і все – основні пріоритети в цей час.

А ось що погано – такий настрій може різко змінюватися на депресію і похмурі думки. Сприяють цьому погані новини.

Даному періоду властивий мимовільний “прихід” думок про особисте.

На особистому фронті потрібно бути готовим до випробувань на міцність у стосунках. Будь-який з партнерів ризикує втратити все через свою нестриманість і неадекватність в поведінці.

Кожне слово потрібно ретельно зважувати, кожен крок продумувати заздалегідь на кілька етапів вперед. Тільки так можна пережити складні часи і запобігти неприємним наслідкам.

Не варто також серйозно сприймати дії, слова і вчинки хейтерів. Ними також рухає вплив планет, а тому їх “факти” і “викриття” будуть особливо саркастичні і нестерпні.

Також можуть активізуватися недоброзичливці, які давно вже виношують з вашого приводу плани помсти. Будьте готові сприйняти все належним чином, щоб не дати приводу для зловтіхи і отримання наступної хвилі несправедливого хейта.

Ще однією важливою сферою, що має безпосереднє відношення до Меркурія, можна назвати фінансовий ринок. Цей період буде успішним для оформлення і покупки цінних паперів, участі в торгах на брокерських біржах, проведення банками рекламних компаній і акцій.

You cannot copy content of this page