Перехід Меркурія в знак Тельця 11 квітня: що хорошого на нас чекає в майбутньому

11 квітня Меркурій робить свій плановий перехід у Знак Тельця. Астрологи розповіли, як цей сприятливий і важливий транзит позначиться на нашій енергетиці, удачі та мотивації.

Цей день стане дуже важливим і насиченим. Більш сприятливим для фінансової та ділової активності, а також для спілкування та отримання знань стане і весь період перебування планети в цьому Знакі.

У Тельці Меркурію судилося пробути до 28 квітня. Це ідеальний час, щоб почати діяти, так що в ударі будуть в першу чергу представники найактивніших знаків зодіаку .

Перший і найбільший плюс такого переходу — це підвищення чесності людей і бажання спілкуватися, ділитися емоціями. Швидше за все, це благотворним чином позначиться на відносинах, що зайшли в глухий кут. Якщо ви відчуваєте, що перестали розуміти другу половинку, то з 11 по 28 квітня ситуація зміниться на краще.

Спілкуватися з друзями та родичами стане простіше, тому що люди менше юлитимуть і прикидаються. Оборонна позиція зміниться добротою та бажанням поділитися чимось важливим. Надавайте психологічну підтримку тим, хто її потребує, і не бійтеся просити про допомогу самі.

У зв’язку з відкритістю стане простіше знайомитись, заводити нові стосунки, шукати друзів. Також великі успіхи чекають на тих, чия робота пов’язана зі спілкуванням. Йдеться про адвокатів, психологів, вчителів, продавців і так далі.