fbpx

Перехід Меркурія в знак Тельця 23 травня: як вдало пережити цей період

Новий тиждень починається не з найприємнішої ноти. Проте, астрологи вважають, що загалом ці сім днів будуть дуже позитивними.

Меркурій втратить позитивну енергію 23 травня

Телець заблокує позитивні енергетичні потоки Меркурія, тому планета зможе сприятливо впливати на нас із вами. Це відчуватиметься практично у всіх життєвих аспектах, особливо сьогодні – 23 травня. Надалі проблеми почнуть сходити нанівець.

Компенсувати нестачу позитивних енергетичних потоків Меркурія можна буде за допомогою приємних справ та турбот. Робіть те, що вам подобається, і те, що вам гріє душу. Не бійтеся займатися тими справами, які приносять вам задоволення.

Люди стануть схильними до ризику

Меркурій у Тельці почне підштовхувати нас із вами до порушення меж зони комфорту. Це означає, що багатьом захочеться спробувати щось нове, змінити роботу, спробувати познайомитись із кимось. 23 числа категорично заборонено ризикувати.

Намагайтеся слідувати звичному порядку дня, щоб цей понеділок не приніс вам неприємності. Багатьом може здатись, що щастя ось-ось прийде, що до нього вже можна торкнутися рукою, відчути його всіма фібрами душі, але це не так. Меркурій дає це неправдиве відчуття, щоб розчарувати нас.

Намагайтеся завершувати важливі справи

Меркурій у Тельці підштовхне нас не лише до ризиків, а й до спроб взятися за щось нове, але це шлях, що веде до проблем. Астрологи наполегливо рекомендують 23 травня присвятити вирішенню завдань, які потребують якнайшвидшого завершення.

Не робіть великих покупок

Меркурій підштовхуватиме нас до того, щоб ми витратили частину коштів на розваги або на речі, які нам зовсім не потрібні. Це буде дуже небезпечний для покупок день, коли також не варто брати гроші в борг, оформляти кредити.

Дотримуйтесь розкладу

Проблеми і зриви можуть бути в різних сферах життя. Якщо у вас є якісь плани, намагайтеся не змінювати їх в останню мить. Порушення розкладу і недбале ставлення до обов’язків можуть вкрай негативно позначитися на успіху. Це може спровокувати ланцюгову реакцію – відмовившись від однієї справи, можуть зірватися всі інші.

You cannot copy content of this page