Перехід на зимовий час 2018: не забудьте перевести годинник

Тривалий час не вщухали дискусії з приводу того, чи варто в черговий раз переводити годинники на зимовий час або скасувати цей щорічний захід. В результаті змін в цьому році знову не передбачається і за традицією, в останню неділю, в ніч з 27 на 28 жовтня 2018 року, ми перейдемо на зимовий час.

Вчені кажуть, що організм людини важче адаптується до переходу на літній час, ніж на зимовий. Не варто сприймати перехід на зимовий час як щось неймовірне, так як прийнято його ще за радянських часів з метою зниження споживання енергоресурсів.

Так, переведення стрілок на годину вперед влітку і на одну годину назад взимку почали практикувати ще в 1908 році у Великій Британії, щоб заощадити на енергетичних ресурсах.

Читайте також: Вчені підтвердили, що молитва справді володіє силою, здатною зцілювати хвороби

Пізніше переводили годинник й інші країни Європи, але в серпні 2018 року понад 80% учасників Єврокомісії проголосували за скасування переведення стрілок годинника взимку і влітку.

Сподіваємося, що український законодавець приєднається до світової практики скасування переходу на зимовий і літній час в недалекому майбутньому. Адже на рахунок доцільності цього не нам судити, але можна знайти й інші позитивні для нас моменти, наприклад, можливість проводити більше часу з близькими довгими зимовими вечорами або просто відпочити від мирської суєти з чашкою ароматного чаю.

Джерело.