Перехід Юпітера на Знак Риб 29 грудня: які знаки Зодіаку відчують кризу

Юпітер сьогодні здійснює довгоочікуваний перехід у знак Риб, який знаменує собою початок нового етапу у житті людства. Однак сам день переходу може бути несприятливим, особливо для деяких знаків.

Астрологи вважають, що сьогодні у багатьох виникнуть великі проблеми з творчим мисленням, бо на один день найбільша планета сонячної системи опиниться у підвішеному стані. Відома астрологиня дала корисні поради кожному із знаків на цей яскравий та позитивний період.

Представників яких знаків Зодіаку чекають проблеми

Насамперед це стосується представників тих знаків Зодіаку, для яких Юпітер є покровителем. Йдеться про Овна, Рака, Лева, Стрільця і ​​Риби.

Решті знаків теж важко зловити стан потоку. Будуть проблеми і з прийняттям рішень. День виявиться вкрай непродуктивним, несприятливим та навіть небезпечним для тих, хто зайнятий в інтелектуальній сфері.

Як оминути проблеми стороною

Перша і найочевидніша порада — взяти сьогодні вихідний. Неробство не обов’язково — можна зайнятися підготовкою до новорічних свят: приготувати їжу, докупити щось необхідне.

Корисно буде прибрати, щоб зустріти Юпітер у новому Знаку у чистоті та порядку. Це благотворно вплине на ваш настрій та удачу у всіх сферах. Також у цей день експерти радять зробити енергетичне чищення будинку, провітрити приміщення. Це частково може повернути силу креативного мислення.

Овнам, Ракам, Левам, Стрільцям та Рибам важливо зробити чищення інформаційного простору. Бажано видалити непотрібні фотографії та контакти, спам, перевірити комп’ютер на віруси. Коли довкола нас немає нічого зайвого, стає простіше займатися творчістю.

Цього дня бажано не ризикувати. Це стосується всіх сфер життя — любовної, фінансової, робітничої. Намагайтеся дотримуватись правил і бути гранично обережними. Дисонанс Юпітера та Риб у перший день їхньої взаємодії буде дуже негативно впливати на передбачливість людей.

Намагайтеся берегти свої нерви. Якщо сьогодні вам доведеться зустріти на своєму шляху неприємну людину, краще не йти на конфлікт. Просто не звертайте увагу на те, як поводяться оточуючі. У спокійному стані набагато простіше займатися творчістю