Переписала я квартиру на сина, щоб він уже себе повноправним господарем відчував. Живу, тихо радію за сина, онуків чекаю. А через пару місяців Артем на новій машині приїжджає. питаю: – Звідки синок такі гроші взяв, в кредит заліз? – Ні мам, твій подарунок продали

У мене був дуже турботливий чоловік. Ми з ним прожили двадцять прекрасних років, поки його не скосила хвороба. Виростили сина. Чоловік наполіг, щоб ми купили другу квартиру. Він сказав: «Ця квартира для тебе, кохана моя Людочко. Будеш здавати, до пенсії зайві гроші не завадять, а буде важко, просто продаси. Я не знаю, чи зможу про тебе завжди піклуватися, а ця квартира тебе виручить, а син нехай про своє житло сам подбає».

Ми з сином Артемом жили в нашій з чоловіком квартирі, місця нам удвох цілком вистачало. Артем зібрався одружуватися. Зі мною жити і мови не йшло, я знаю свій важкий характер, тому сказала, щоб і не думав про це, якщо хоче мирних стосунків. Шукайте собі житло відразу.

Артем потихеньку почав натякати на мою другу квартиру, щоб я з ним поділилася, коли він ще на свою заробить, а по орендованих квартирах сім’ю незручно тягати. І так він мене потроху став умовляти, щоб їм на весілля такий подарунок зробила. Я і чоловіка послухатися хотіла і сина шкода. Переважило материнське серце. Подумала, що проживу як-небудь, а їм щоб в чужому кутку сімейне життя не починати, та й щоб невістка не ображається і сина любила.

Переписала я квартиру на сина, щоб він уже себе повноправним господарем відчував. Живу, тихо радію за сина, онуків чекаю. А через пару місяців Артем на новій машині приїжджає. питаю: – Звідки синок такі гроші взяв, в кредит заліз?

– Ні мам, твій подарунок продали.

– Що, квартиру продали? Як же синку, а де жити будете?

– Ми молоді, ще заробимо, а машину зараз хочеться, а на решту грошей завтра на море за кордон відлітаємо, дружина все життя про це мріяла.

Я так і присіла, що ж я чоловіка не послухала, він же так про мене хвилювався, а я цілу квартиру на примхи молодих віддала.

Не довго машина Артема протрималася, розбив, добре хоч сам легко відбувся і нікого не зачепив. А невістка трохи більше року з Артемом пожила і на розлучення подала. Залишився мій син ні з чим. Проситься назад до мене в квартиру пожити. А в мені ще образа на нього тримається, ось і думаю пускати чи ні.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива