Перестаньте вимовляти всього одну фразу і ваше життя зміниться

Можу посперечатися, що ви говорили цю фразу як мінімум кілька разів у своєму житті, але часом в дуже важливі моменти. Я б навіть сказала, вирішальні. Ось зізнайтеся, як часто ви вимовляли «Я не зможу» щодо того, що навіть не пробували зробити?

Це має припинитися. Негайно.

Ван Гог одного разу сказав: «Якщо ти чуєш голос всередині себе, що говорить «Ти не вмієш малювати», тоді малюй, чого б тобі це не коштувало, і цей голос замовкне».

Так що якщо ви не можете щось зробити, кращий спосіб навчитися це робити – просто робити. Проблема вирішена.

Але ми занадто часто говоримо, що не можемо щось зробити, при цьому або ніколи навіть не пробували, або пробували не надто старанно, у вас нічого не вийшло і ви здалися.

Ми придумуємо історію в своїй голові про наші здібності, нашу силу, і це диктує нашу поведінку.

Ми будуємо припущення, навіть не спробувавши.

Тож не дивно, чому ми говоримо, що не можемо щось зробити. Ми не можемо це, тому що ніколи навіть не робили перший крок, щоб почати.

Страх невдачі, страх осуду, страх не відповідати стандартам, які ми встановили для себе або які нам пред’являє суспільство – ось що нам заважає.

Якщо ви хочете готувати, грати на якомусь інструменті, займатися спортом, співати, малювати, та що завгодно: йдіть і робіть це.

Підходьте до цих завдань з іншим ставленням, а не страхом, який обмежує вас.

Говоріть собі: «Це може бути важко, але я зроблю все, що можу, щоб все вийшло». Потрібно терпіння, наполегливість і багато практики.

Або говоріть: «Я просто хочу спробувати: якщо у мене вийде, це буде бонусом».

Читайте також: Яких правил варто дотримуватися в церкві, щоб не сталося біди

Не змушуйте себе бути ідеальними. Просто зробіть це заради задоволення, щоб задовольнити своє бажання.

У будь-якому випадку ви дозволяєте собі почати щось робити, просто тому що вам цього хочеться, і ви не дозволяєте страхам або припущення зупинити вас.

Ще важливо пам’ятати, що іноді все здається набагато складніше, ніж є насправді.