Переваги різних знаків зодіаку: хтось закриє на все очі, а зкимось краще не лізти в суперечку

Овен

Овен азартний і честолюбний. Любить наздогнати та перегнати. Зробити краще, якісніше, швидше. З цих людей нерідко виходять ідеальні спортсмени та борці. У сімейному житті напевно допоможе ще одна класна якість Овнів. Вони вміють закривати сторінки минулого. Жодних самокопань. Що було то було! І крапка.

Телець

Приховані переваги Тельця виявити просто, вони лежать на поверхні. Ці люди люблять їжу і, зазвичай, мають хороші кулінарні таланти. Головне, дати їм розвинутися. Повіривши в себе, Телець згорне гори на кулінарному шляху. Так само і з любов’ю до дітей. З Тельців виходять найкращі батьки, хоча мало хто запідозрить таку якість у юності.

Близнюки

Близнюки – майстри спорту в галузі сюрпризів. Виходячи зі своїх можливостей або пару квитків куплять, або романтичну вечерю приготують при свічках. Близнюки з-поміж тих, хто може вислухати і пошкодувати. Роблять вони це щиро. Загалом ви зрозуміли: якщо поплакати, це до Близнюків. Мають підвищене почуття справедливості. Саме тому до них нерідко звертаються ті, хто хоче почути авторитетну та справедливу думку.

Рак

Рак по-доброму розважливий. Ще його можна порівняти із шахістом. В розумі за лічені секунди він програє кілька варіантів розвитку подій і вміє вибрати оптимальний. Рака рідко можна застати зненацька, у нього чудова реакція та почуття гумору. Саму розпечену ситуацію він може перевести жартома і розрядити атмосферу. Ще один талант Раку – почуття стилю та смак.

Лев

Вміють віртуозно давати відсіч недоброзичливцям. Адже це теж можна вважати гідністю? Ну а якщо серйозно, Леви терплячі. Спочатку здається, що вони пристосовані до життя. Ця думка поверхова. Це глибокі люди, інтелектуали. Головне, захопити їх справою, ну а далі все можна сміливо залишити під опікою Лева. А ще Леви здебільшого мрії перетворюють на реальність. Чи то мрії у них правильні, чи хочуть сильно. Одне вірно: якщо Лев сказав – зробить!

Діва

Діви – добрі друзі. Навіть у сучасному шаленому ритмі вони готові приїхати на перше прохання, щоб просто підтримати і випити з товаришем чашку кави. Якщо потрібно створити гарну ідею, попросіть Діву. Багато що можна втілити в дійсність. З ними ніколи не буває нудно, а це багато хто цінує більше інших переваг.

Терези

Не варто сперечатися з Терезами і укладати парі. Точно не відомо, як вони це роблять, але… фортуна виявляється на їхньому боці. Терези часто мають відмінну пам’ять і здатні утримувати в голові масу з першого погляду начебто і не потрібних подробиць. Першокласні організатори. Добре справляться з найбільш занедбаною ситуацією і зуміють все направити в потрібне русло. Головне – розхитатися.

Скорпіон

В’їдливість та ґрунтовність. Якщо Скорпіонові від вас щось треба, він досягне свого. Вони здатні довго займатися самими банальними або нудними речами, на які в інших, швидше за все, не вистачить терпіння. А ще Скорпіон дуже гостинний. Навіть якщо йому наступного дня не буде, що їсти, він все одно витягне з домашніх засіків усі запаси.

Стрілець

Про Стрільців кажуть, що це один із найбільш велелюбних знаків зодіаку. Чіпляють протилежну підлогу особливою харизмою. Додайте до цього товариськість, ініціативність та швидкість реакції. Власне, можна зрозуміти секрет успіху. Ще одна відмінна якість – оптимізм. Зі Стрільцем легше пережити найскладніші часи, його віра у світле майбутнє непохитна. Втім, Стрільцям можна вірити, бо їхня інтуїція рідко дає збій.

Козеріг

Можливо, ви і не відразу розпізнаєте в Козерога честолюбну особистість, але він такий. Представники цього знаку прагнуть зробити гарну кар’єру. А тому, як правило, пунктуальні, послідовні та старанні. У більшості випадків здатні легко впоратися з найпростішим завданням. Козероги охоче допомагають іншим, причому часто безкорисливо. Нерідко стають волонтерами.

Водолій

Незважаючи на незалежність і строгість, що здається, перед нами знак, дуже прив’язливий до людей. Непоодинокі випадки, коли вони товаришують з ким-небудь все життя починаючи з дитячих років. Він легко сходиться, буває, фліртує, але при цьому вважає за краще зберігати вірність своїй другій половинці. Водолії нерідко мають якісь таланти, особливі здібності, часто мають приголомшливу інтуїцію. Іноді здатні зчитувати настрій близьких навіть на відстані.

Риби

Оптимісти, які прагнуть зробити цей світ кращим, смачнішим, яскравішим, привабливішим. Вони віддадуть останню сорочку, навіть якщо їх ніхто про це не просить. Риби мобільні. Багато хто з них у будь-який момент готовий підхопитися і вирушити підкорювати нові вершини, досліджувати нові шляхи.