fbpx

Перший день тижня, місяця і весни: ви ще встигнете почати нове життя саме сьогодні, 1 березня

Далеко не кожен перший день місяця або тижня такий сприятливий і важливий, як цей.

Потужна сила Одиниці в нумерології

Понеділок – це день, коли світом править число 1. У цей день тижня відбувається перебудова енергетики. Понеділок – час оновлення, потужної творчої сили Одиниці. Коли понеділок збігається з першим числом місяця, це дуже хороший знак. Справа в тому, що вплив Одиниці стає ще сильнішим, практично абсолютним.

Щоб зрозуміти, що відбувається в такі дні, потрібно звернутися за допомогою до нумерології. Одиниця – число з дуже потужною творчою енергією. Воно допомагає в нових починаннях, дає впевненість в собі, допомагає знаходити спільну мову з оточуючими і спілкуватися з людьми на позитивній ноті.

Експерти відзначають, що 1 березня, в понеділок, багатьом пощастить знайти другу половинку. Це ідеальний день для романтики, побачень, флірту. Також можна займатися спільною роботою. Всім, хто трудиться у великому колективі, теж посміхнеться удача.

Бажано уникати усамітнення, бо таким людям Одиниця дарує менше шансів на перемогу. Позитивна енергетика концентрується навколо тих, хто не боїться відкривати своє серце і душу для оточуючих. Потрібно прагнути до доброти, чуйності та взаємної поваги. Це допоможе вам стати успішніше.

Перший день весни

До усього вищесказаного варто додати той факт, що це буде також перший день весни. Число 1 у всіх своїх аспектах повністю підходить під звання найбільш «весняного» числа з усіх. Нумерологи відзначають, що це дуже вдалий збіг, який позитивно позначиться не тільки на 1 березня, але і в цілому на всій весні.

Даний день буде володіти потужним імпульсом, який дасть вам можливість вибрати правильний вектор розвитку на подальші тижні, дні і місяці. Це не просто вдалий збіг, а справжнісінький подарунок від Всесвіту.

1 березня багато експерти радять з підвищеною відповідальністю підходити до будь-яких своїх справ. Ні в якому разі не варто залишатися надовго в самоті і проводити цей день мляво і ліниво. У перший день весни 2021 року в багатьох людей буде можливість почати життя з нуля, обрати новий шлях. Важливо бути впевненими в тому, що вам потрібні ці зміни.

You cannot copy content of this page