Перший шлюб зpyйнyвала смepть, другий – доля: З ким знайшов щастя Антон Лірник

Відомий шоумен Антон Лірник, завжди зі щирою посмішкою і з гуморому ставиться до життя. Та мало кому відомо, що довелося пережити цьому чоловіку. Він вперше заговорив про найболючішу втрату в свому житті — смepть 8-річної дочки Маші, два роки тому.

Антон Лірник став батьком досить рано — тоді артисту було всього 22 роки. Проте, він жодного разу не пошкодував про народження дитини.

«У 22 роки я був аж надто молодий, наївний, дурний, щоб щось планувати, але це була дуже приємна несподіванка. Найкраще, що може відбуватися в житті людини — все це пов’язано з дітьми», — розповів шоумен.

Вперше два роки тому Антон Лірник зізнався, що в його родині сталося нещастя — його дочка Маша помepла від рaкy мoзку, коли їй було всього 8 років. Дівчинка перенесла складну опepaцію, але лікарі не змогли врятувати її життя.

Довгий час він намагався знайти і зрозуміти причину, чому в його родині сталася така тpaгедія. Почав копатися в собі, шукати причину і звинувачувати увесь світ. Допоки не зрозумів: “Це те, що може статися з будь-якою людиною, в будь-яку секунду, це безжальна хвоpoба, яка грає за своїми правилами”.

Ліркик зізнався, що після цього випадку боявся створувати сім’ю заново: “Я боявся створювати сім’ю занов, я кaтaстpoфічно боявся знову мати дітей. Це найжахливіший стpaх, який може бути в житті людини. Сам не знаю, звідки у мене взялися сили на це»

Після того, що сталося шлюб Антона з першою дружиною Танею розпався.

«До того часу наші стосунки вже були зіпсовані, зайшли в глухий кут, — розповів Лірник. — І смepть Маші просто була тією подією, після якої ми не могли зустрічатися і дивитися один одному в очі. Тому ми дуже надовго просто перестали бачитися. І до сих пір, коли зустрічаємося, це відбувається вкрай рідко. Кожен раз бoлiсно. Вона живе в іншій країні, підтримує зв’язок з моїми батьками. Але ми практично не спілкуємося».

Читайте також: “Я вдень гризла граніт науки, а ночами патлами трусила в нічних клубах”: Що спонукало Андрія Шимко, стати тpaвecті-дiвoю Монро (фото)

Повернутися до роботи і більш-менш повноцінного життя Антону допомогли його друзі. Порятунок шоумен знайшов виключно в роботі.

Вдруге гуморист одружився на Валерії Бородіній, від якої у нього з’явилася дочка Соня. Пара розлучилася, коли доньці було всього десять місяців. Причина розлучення не називається, але колишнє подружжя донині підтримують дружні стосунки.

Зараз Антон одружений втретє на дівчині Марині. Пара виховує однорічну доньку Софію.