fbpx

Першим не витримав зберігати від мене таємницю чоловік. Він у всьому зізнався і виявилося, що його коханка це найдорожча в моєму житті людина – моя мама

З чоловіком ми познайомилися рік тому. Йому 23 роки, мені нещодавно виповнилося 20 років. Відразу при знайомстві нас наздогнала неймовірна любов. Ми практично не могли жити одне без одного. Я думала, що ці почуття на все життя.

Через півроку після знайомства ми розписалися і зіграли скромне весілля тільки для близьких друзів і родичів.

Після весілля ми з новоспеченим чоловіком переїхали в квартиру моєї матері і стали жити втрьох. У чоловіка не було власної житлоплощі, а квартира його батьків не могла вмістити нас. Було вирішено переїхати до мене, благо у мами двокімнатна квартира і вона була не проти, щоб ми оселилися у неї.

Спочатку все було чудово. Мій чоловік відразу подружився зі своєю тещею і жили ми досить дружно.

Згодом, я стала помічати, що чоловік починає до мене втрачати інтерес. Від колишніх почуттів уже практично нічого не залишалося, він ставав все холоднішим до мене.

Я запідозрила щось недобре, а розмови з чоловіком ні до чого не приводили. Він весь час відмовлявся, і звинувачував у всьому втому.

Припустивши, що у чоловіка є коханка, я почала розпитувати свою маму, як проводить свій день мій чоловік.

Мені відразу здалося, що мама приховує від мене зради чоловіка, тому що дати чітких пояснень у неї не вийшло і вона схвильована вирішила припинити цю розмову.

Подумати не змогла б, навіщо моя матінка покриває свого зятя.

Правда мене просто звалила.

Першим не витримав зберігати від мене таємницю чоловік. Він у всьому зізнався і виявилося, що його коханка це найдорожча в моєму житті людина – моя мама.

Я не стала влаштовувати скандали, а зібрала найнеобхідніші речі і переїхала жити до подруги.

Тепер навіть не знаю, що мені робити далі. Пробачити чоловіка і маму я навряд чи зможу.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page