fbpx

Під кінець місяця, найбільш «відстороненого» одне від одного місяця у нашому житті, я вже сумнівалася в усьому: в ньому, в собі, в нашому майбутньому,. У підсумку сумніви привели мене до бажання простежити за ним і з’ясувати всю правду. Увечері якось він дуже швидко заснув, телефон лежав поруч на тумбочці. Взяла його і відкрила папку з смс

Жили ми з коханим разом вже три роки і я стала переживати, що ніби все добре у нас, а заміж він мене не кличе. І саме в цей період моїх сумнівів він став поводитися дивно. Десь затримувався після роботи, кажучи, що з’явилися термінові або позапланові замовлення. Через свою зайнятість все рідше став перетинатися зі мною вдома, я майже його не бачила останній місяць. На запитання, що відбувається отримувала стандартну відповідь: «Все нормально».

Під кінець місяця, найбільш «відстороненого» одне від одного місяця у нашому житті, я вже сумнівалася в усьому: в ньому, в собі, в нашому майбутньому, почала шукати в собі недоліки. У підсумку сумніви привели мене до бажання простежити за ним і з’ясувати всю правду.

Увечері якось він дуже швидко заснув, телефон лежав поруч на тумбочці … Тремтячими руками я взяла його і відкрила папку з смс, побачила розділ «видалені». Їх було десять. Я вирішила, що повинна відкрити … Повинна! Відкриваю … Треба сказати, що мене звуть Надя. Я побачила там: «Надю, виходь за мене заміж! Ти найкраща, мені інша не потрібна!»

Мені не вірилося своїм очам: усі 10 однакові! Він прокинувся, або не спав, і посміхаючись, на мене дивився. Запитала: «Це ти написав?» Відповів: «Звичайно, я бачив, що ти щось підозрюєш і вирішив так тобі освідчитися, вийдеш за мене заміж?»

Ось так пропозиція … Я аж розплакалася, він дістав з куртки коробочку з обручкою. Сказав, що з нетерпінням чекав, коли ж я полізу в його телефон, «викривати його в невірності», спеціально написав ці смс з іншого номера і закинув у «видалені», щоб напевно. Потім ми довго реготали разом і через 1,5 місяці одружилися.

Якщо чесно, більш дивний спосіб запропонувати вийти заміж важко уявити. Як же він мене заплутав! А на роботу понаднормово дійсно ходив, збирав гроші на подорож, де спочатку і хотів робити пропозицію, але потім вирішив ось таким способом мене ощасливити. Після весілля ми вирушили у медовий місяць.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page