Під’їхала машина, в якій сиділа моя дружина і незнайомий чоловік. З огляду на марку, навряд чи масажист міг таку купити. Вони були так захоплені, що мені навіть ховатися не було сенсу. Я обійшов машину ззаду. Підійшов до вікна з боку дружини і постукав. Та відірвалася від «масажиста» повернула голову і завмерла

Мій друг Паша у 19 почав зустрічатися з на рік молодшою дівчиною. Даша не була красунею, але дуже доглянута. Манікюр, спортзал, довге і блискуче волосся. Завжди відвідувала безліч різних процедур, тому виглядала блискуче.

Пашка з Дашею одружилися. На той момент Дарина була на третьому місяці вже. З тих пір минуло вже п’ятнадцять років, у пари підростало двоє дітей. Нещодавно, до нас в гості прийшов Паша.

– Ми розлучаємося з Дашею, – з порогу випалив він. Сівши зручніше, ми почули історію, гідну, якщо не Агати Крісті, то Дар’ї Донцової точно.

– Я вже звик, що Даша весь час ходить по різних майстрам, у неї майже кожен день після роботи розписаний. Те манікюр, то педикюр, то ще щось. Результату від половини цих процедур я навіть не помічав. Приходжу зазвичай пізно, Даша завжди мене зустрічала. Питань не виникало.

Десь з місяць тому Даша прибігла до мене з палаючими очима і розповіла, що їй подружка на роботі віддала сертифікат на 20 сеансів масажу, але сеанси проходять з 8 до 10 вечора. Я сказав, що до відома прийняв. Через день дружина поверталася задоволена, розповідаючи, як до речі масаж після тренувань.

Тиждень тому, мені написав знайомий. Він працює в доставці їжі. З дружиною моєю він знаком заочно, в очі ніколи не бачив. Писати йому, відчувалося, було незручно. Тому що тема була дуже делікатній. Він повідомив мені, що привозив роли в одну з квартир, буквально за кілька кварталів від нашого будинку. Йому відкрив чоловік, не дуже одягнений, а на задньому фоні була моя дружина, в тонкому шовковому халаті.

Знайомий надіслав адресу і вибачився, хіба мало, раптом він помилився. Даші говорити я нічого не став. Вона повернулася ввечері, як завжди весела. На питання, як минув день, дружина лише відмахнулася: «Так, як завжди». Так як я працював до восьми, то на наступний день, відпросився на кілька годин раніше і поїхав прямо за адресою, яку надіслав знайомий. Вже сутеніло, я сів в альтанці, поруч з під’їздом. Незабаром під’їхала машина, в якій сиділа моя дружина і незнайомий чоловік.

Я поки сидів, ну хіба мало, раптом і справді, масажист. Хоча, з огляду на марку, навряд чи масажист міг таку купити. Машина зупинилася і парочка злилася в поцілунку. Вони були так захоплені, що мені навіть ховатися не було сенсу. Я обійшов машину ззаду. Підійшов до вікна з боку дружини і постукав. Та відірвалася від «масажиста» повернула голову і завмерла. Через хвилину вилетіла, закричала, але я вже не слухав. Просто дивився на чужу мені жінку.

Мужик за кермом навіть не ворухнувся, спостерігаючи за нами. Попросив її принести паспорт в п’ятницю в РАЦС. Вона замовкла, а я поїхав додому. Дітей відвів в той вечір до тещі. Нічого не став говорити. Повернувшись, зібрав речі і поїхав до батьків.

Паша закінчив історію, а ми сиділи і мовчали, не знаю, що сказати. Пізніше, друг повідомив нам, що розлучення відбулося без проблем, діти залишилися з Дашею, у вихідні забирає їх до себе. З дружиною колишньою не спілкується.