Підозріла смс-ка висвітилася на екрані телефону чоловіка, який був у душі. Однак мадам не стала ні влаштовувати скандал, ні збирати валізу з речами. Вона передзвонила коханці зі свого телефону, з’ясувала подробиці їхніх стосунків і призначила зустріч

Героїні даної історії вже під 40, вона успішна, доглянута, але ось з чоловіком справи йдуть не найкращим чином. П’ять років тому вона вперше дізналася про те, що у нього є коханка. Дізналася, як це годиться, зовсім випадково: підозріла смс-ка висвітилася на екрані телефону чоловіка, який був у душі.

Однак мадам не стала ні влаштовувати скандал, ні збирати валізу з речами. Вона передзвонила коханці зі свого телефону, з’ясувала подробиці їхніх стосунків і призначила зустріч переляканій дівчині.

На зустріч коханка прийшла мало не з тремтячими колінами. Однак ні бійок, ні скандалів не було. Обдурена дружина просто запропонувала коханці … 1 000 доларів за те, що та припинить будь-яке спілкування з її чоловіком. Коханка розгубилася від такого повороту подій, уточнила кілька разів, чи не жарт це, і, звичайно ж, погодилася. Ну а хто відмовиться обміняти безперспективні стосунки на 1 000 баксів?

Ця дама провертає таке вже вдруге. Від коханок вона, звичайно, позбавляється, але тільки на час, бо чоловік не змінюється і продовжує зраджувати. Мабуть, бажання цієї дами бути поруч зі своїм чоловіком настільки велике, що вона готова на все, аж до підкупу його коханок.

Ось тільки чи багато радості від такої «перемоги»?

Фото ілюстративне спеціально для Особлива