Підстаркувата сестра мого чоловіка просто життя не дає. До нас скоро друзі перестануть ходити і до себе запрошувати не будуть

Є у мого чоловіка сестра старша – Наталя. Вона незаміжня, самотня, без дітей і живе з мамою. Їй майже 50 років. У нас з чоловіком двоє діток підростає, минулого року ми купили квартиру в іпотеку в цьому ж будинку, де проживає мама з сестрою. І це була головна наша помилка. Джерело

З того часу Наташа приходить до нас щодня. Зпершу аби поплакатися, бо саме розійшлася з чоловіком, з яким 5 років прожила, а потім як до себе додому стала ходити. Нічого не робить, просто сидить телевізор дивиться, то повчить мене правильно їжу готувати і дітей виховувати, то розповість як меблі потрібно переставити, то розкритикує новий тюль.

Суне свого носа Наташа всюди. Єдине, до кого у неї немає претензій, так це до брата. Вечеряє вона з нами щодня, потім ще сидить до глибокої ночі. А у вихідні приходить мало не о 9 ранку, оголошує, що вже зробила пробіжку, прибрала в квартирі, сходила в магазин за продуктами, а вони ще сплять.

Якщо ми сім’єю збираємось кудись в поїздку, Наташа неодмінно їде з нами. Ось їздили нещодавно на екскурсію до Львову. За все платив Руслан, мій чолоівк, тому що Наташа ж самотня, звідки у неї гроші? Хоча Наташа працює у невеличкий приватній фірмі на керівній посаді. Якщо у нас гості, то Наташа теж обов’язково прийде та ще з мамою.

Прийдуть найперші і йдуть останні. Весь вечір розповідають одні і ті ж нудні історії і роблять Руслану зауваження, що він багато п’є. А годині о 11 вечора починають позіхати і говорити, що вже пізно. Гості розцінюють це, як натяк, і починають розходитися. Уже в гості до нас не дуже-то хто хоче йти. Якщо нас з чоловіком запрошують в гості, Наташа вважає, що означає і її запросили. Нам вже друзі кажуть, щоб приходили без Наташі, буде сидіти нудити, настрій всім псувати.

Наташа ображається, що її не беруть. Тоді Руслана викликають на розмову до мами, яка говорить, що сестрі ж теж треба розважатися. Ми з чоловіком за голову хапаємося, скоро нас нікуди не запрошуватимуть і до ниас гості ходити перестануть. Але і сестрі ж не відмовиш, натяки не допомагають, а відмова означає посваритися з мамою і Наташою.