Після нашої відпустки Ліля звільнилася, а потім пригрозила надіслати фото моєму чоловіку, якщо я не заплачу їй

Мені трохи більше 25 років. Заміжня четвертий рік, дітей поки що у нас з чоловіком немає, але плануємо. Дуже хотіли з’їздити на море цього літа і в останній момент чоловік сказав, що йому не дають відпустку. Після численних сварок і образ він запропонував мені поїхати з подругою. Так як подруги у мене теж заміжні я запропонувала поїхати знайомій з роботи. Вона самотня, дивись кого-небудь підчепить.

По приїзду ми вже в аеропорту познайомилися з хлопцями Женею і Антоном (вони запропонували допомогти з нашими речами). Антон нам обом сподобався відразу – високий, міцний і цілком симпатичний. Але око він поклав чомусь саме на мене. Ліля не бачила в мені конкурента, тому що я відразу сказала хлопцям, що я заміжня.

Нам було добре разом і без зайвого. це було просто спілкування, а не курортний роман. Це були найпрекрасніші два тижні за останні 5 років мого життя! Лілі, до речі, теж не дуже-то пощастило, тому що другий хлопець був одружений. Ситуація прямо майже як у мене. Прийшов час прощатися. Два тижні нашого відпочинку пролетіли як один день … Ми зробили багато фотографій на пам’ять, перед дорогою посиділи за пляшкою хорошого вина і мило розмовляли. Ні у кого з нас не було і думки зустрітися знову. Всі ми розуміли, що бачимо одне одного в останній раз.

По приїзду було трохи сумно, але я швидко зловила колишній темп життя: чоловік, робота, домашні справи. З роботи Ліля несподівано звільнилася під приводом того, що знайшла місце ближче до дому, але це ще не все. Вона почала мене шантажувати! Сказала, що якщо я не заплачу їй грошей, то всі фотографії вона надішле моєму чоловікові.

Я хотіла розповісти про цю ситуацію чоловікові, але передумала … Позичила гроші у подруг і віддала Лілі. Не очікувала я такого подарунка, звичайно. Тепер я постійно хвилююсь про те, що Ліля захоче знову грошей. Як думаєте, чи варто розповісти про все чоловікові? Мені здається він має мене зрозуміти і повірити. Тим більше, що каятися мені зовсім немає в чому.

Фото ілюстративне з вільних джерел