fbpx
Життя

Після нібито дружньої зустрічі, більше на дачу мене не запрошували. Мені прикро, що так вийшло

В інституті мені пощастило потоваришувати з двома хорошими дівчатами. Разом сиділи на заняттях, разом ходили на прогулянки, допомагали одна одній із навчанням.

Одна з дівчаток кілька разів запрошувала нас до себе на дачу.

Оскільки їхати туди треба було велосипедом, а я не вмію на ньому їздити, одного разу було вирішено, що мене підвезе на свої старенькій машині тато подруги.

Мені було дуже незручно, але з ввічливості я розхвалила тата, мовляв, їхала, як у лімузині, чудово віз і т.д.

Ми разом скидалися на шашлик, але я привозила щоразу ще багато додаткової їжі від себе. Тому що мені хотілося таким чином подякувати господарям, і взагалі мені ніяково приходити в гості з порожніми руками.

Друга наша подруга одного разу принесла плавлений сирок, який сама ж з’їла, і вдруге кілька персиків, якими поділилася з молодшим братом подруги.

Після цих візитів подруга більше не запрошувала нас на дачу. Ми, як і раніше, часто бачилися  у вихідні і після роботи, спільне навчання вже закінчилося.

У подруги з дачею з’явився хлопець. Дуже хороша людина. Я похвалила вибір подруги, сказала, що хлопець, на мій погляд, просто золото. Друга подруга навпаки сказала, що хлопець — ніякий, нічого цікавого.

Незабаром вони одружилися. І ось подруга знову запрошує нас на дачу. Її тато радий мене бачити, і питає, чому друга подруга у них буває на дачі часто, а я так рідко.

Тут я зрозуміла, що мене просто не запрошували, а тато просто не знає. Стало неприємно. Але ж не піду я після цього?

Того дня на дачі було багато народу, у тому числі чоловік подруги зі своїм братом. Вони жартома почали дражнитися, так що аж збоку здавалося що то суперечка серйозна.

І саме в цей момент приїхала мама подруги, яка весело запитала у них, чи не через мене вони сперечаються. Це було дивно, я не знала, що й подумати. Навіщо були ці слова?

Більше на дачу мене не запрошували. Подруга почала віддалятися. Мені прикро, що дружба розпалася.

І я не розумію, що зробила не так. Була доброю, ввічливою, допомагала, чим могла начебто приємно спілкувалися.

Перебираю у голові всі деталі зустрічей, нічого вигадати не можу.

Все було добре, дивно було тільки під час останньої поїздки на дачу.

You cannot copy content of this page