fbpx

6 хитрощів, які допоможуть подорожувати недорого

Зовсім не потрібно великих грошей, щоб цікаво провести вихідні чи відпустку. А як же подорожувати, якщо ми не володіємо великим бюджетом? Пропонуємоо вам перевірені способи.

Важливим і найважчим принципом буде скрупульозне планування, але при цьому є можливість залишатися гнучким і відкритим перед спонтанними поїздками, зокрема, обираючи спосіб переміщення. Присвятивши трохи часу підготовки, ви зможете заощадити багато грошей і отримати досвід, який неможливо купити в турагентстві.

Як подорожувати дешево?

Купуючи дешеві авіаквитки, головне – пристосовуватися до термінів. Часто ми можемо придбати недорогі, пересуваючи свій від’їзд або повернення на день або два. Також має сенс розглядати використання різних авіаліній для прильоту та відльоту.

Квитки на популярні для відпочинку періоди – під час відпусток і свят, бажано бронювати заздалегідь, хоча навіть тоді немає гарантії їх низької ціни. Важливо також вміти приймати швидке рішення. Вигідні пропозиції відрізняються високою затребуваністю, і такі квитки розходяться миттєво.

Якщо вам пощастило – купуйте відразу, а щоб зловити подібний шанс, треба відслідковувати сайти, інформуючі про «гарячі» акції авіакомпаній. Не варто забувати і про те, що дешеві подорожі, найчастіше, з багажем і ручною поклажею до 5 або 10 кілограм. Беріть з собою найнеобхідніше. І обов’язково ігноруйте вмовляння перевізника на покупку додаткових послуг.

Дешеве житло – де його шукати?

Дешевше ніж в готелі можна жити в зйомній квартирі, кімнаті або просто знімати кут, якщо випало подорожувати на самоті. Зараз є чимало сервісів, які за допомогою Інтернету дозволяють знайти варіант ночівлі. Багато місцевих жителів згодні надати за розумну плату кімнати або окреме житло.

Дешеві пропозиції в мережі

Різні сайти дозволяють додатково знизити витрати на розваги і огляд визначних пам’яток під час поїздки. Там можна придбати більш доступні квитки, оплатити проживання та харчування. Вибір послуг дуже широкий, так що при плануванні подібної поїздки треба просто пошукати відповідні послуги в тому регіоні, який нас цікавить. Якщо пощастить, ви зможете спланувати своє перебування і переїжджати з готелю в готель, від розваги до розрізнення, всього за півціни.

Використовуйте переваги спільних поїздок

Приміром, у Європі можна пересуватися, використовуючи переваги спільних поїздок. Спеціальні сайти дозволяють, як пасажирам, так і перевізникам, отримувати максимальний результат при мінімальних витратах. Якщо ви постараєтеся, то знайдете собі попутників незалежно від того, подорожуєте ви на своєму автомобілі або вирішили відправитися автостопом – подібна співпраця буде дуже продуктивним.

Читайте також: Поставити штамп про затримку і зберігати всі чеки: що робити, якщо ваш рейс відклали і як повернути гроші

Відстежуйте акції

Багато міст, намагаючись підвищити свою популярність серед туристів в певному сезоні, періодично знижують ціни в своїх ресторанах і готелях, а також – за відвідування культурних та спортивних заходів. У деяких випадках організовуються акції «вихідні за півціни».

Вчіться в інших

Не лінуйтеся витягувати корисні висновки з досвіду інших мандрівників. На своїх блогах і сайтах багато любителів закордонних пам’яток досить часто діляться порадами та рекомендаціями. В них автори блогів не тільки підказують, як знизити витрати на поїздки в ці місця, але і описують їх з такими цінними подробицями, які не можна знайти в туристичних путівниках. Якщо ви збираєтеся подорожувати далі Європи, то подібна інформація може виявитися просто безцінною. І не тільки для охочих подорожувати дешево!

Джерело.

You cannot copy content of this page