fbpx
Життя

Після весілля я поїхав до Франції, щоб заробити і побудувати нам дім. Якби ж я знав, що це рішення буде кінцем усього

Познайомились з Оксаною на святі у спільних друзів.

Вона мені одразу сподобалась, дуже весела, кароока, жартівлива дівчина.

Я взяв у неї номер телефон, і наступний день подзвонив. Така відкрита і легка жінка, я влюбився по вуха. Думав тільки про неї, хотів і шукав зустрічі.

Для першого побачення приготував квіти, трохи хвилювався, але її манера спілкування і відкритість відразу дали зрозуміти, що вона не із соромʼязливих дівчат.

Так почалася наша історія кохання, ми бачились мало не щодня, познайомив із батьками своїми. Вона мене зі своїми, і ми вирішили женитися.

Весілля зіграли у жовтні, я був найщасливішим у цей день.

Спільне життя почалося у неї вдома, народився синок. Було дуже тісно, бо сімʼя велика. Грошей не вистачало, Оксана була весь час сумна і роздратована.

Почалися сварки, їй завжди всього було мало. Дитина вимагала часу і уваги, а вона дратувалась, що малий плаксивий, залишала його мені і ішла з подружками гуляти.

Спочатку я її розумів, молодій мамі теж потрібен власний простір.

Коли дні стали холодними, ми лишалися більше вдома, стало зовсім нестерпно. Вона не говорила зі мною, і дорікала, що справжні чоловіки дбають про жінок і дітей.

Мої батьки віддали нам земельну ділянку, ми залили фундамент і я вирішив поїхати заробити щоб мати власний дім. І думав тоді зроблю її щасливою.

Три роки висилав гроші додому, казав які будівельні матеріали купувати, уявляв собі що все необхідне чекатиме на мене, і ми приступимо до зведення будинку.

Коли я повернувся, нічого не було. Ні цегли, на яку я вислав гроші, ні черепиці, нічогісінько. Вдома купа брендового одягу, купа жіночих сумок і взуття під колір.

Пояснити вона нічого не хотіла, просто сказала, що має жити як їй хочеться. І що я мало заробляв.

Читайте також: Не хочу йти жити на квартиру нової жінки, коли придбав житло, віддав при розлученні сім’ї. Не святкова це справа й жити на орендній. І що робити тепер

Я довідався, що вона мені зраджувала, коли про це запитав, Оксана просто відповіла, що напевно, зарано вийшла заміж.

Син зараз живе зі мною. Вона знову вийшла заміж.

Чому так буває? Що я зробив не так?

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Автор: Mavka

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту.

You cannot copy content of this page