fbpx

Після закінчення ремонту, близька подруга чоловікові просто сказала спасибі

Близька подруга вирішила зробити ремонт. Хоч грошей було не багато, але найняла дизайнера і весь ремонт ішов по дизайн проекту.

Мій чоловік працює на будівництві. В нього є своя бригада, тож пообіцяв що допоможе з ремонтом. Так як вона живе одна, немає ні чоловіка ні хлопця. Я підтримала ідею, чому ж не допомогти.

У підсумку, вона все оплачувала – меблі, будматеріали та інше. Також оплачувала роботу будівельників, чоловік з цих грошей нічого не мав. Вийшло, що вона працювала до пізнього вечора і за всі місяці жодного разу не приїхала подивитися, як просувається ремонт.

Чоловік щодня їздив до неї на квартиру, контролював робочих, радився з малярами як краще пофарбувати стіни та іншу роботу, щоб було якісно. У нас з подругою хороші відносини. Жодного разу її не помітила в дріб’язковості. Вийшло, що витратила на ремонт вона суму набагато більшу, ніж планувала.

Після закінчення ремонту, вона чоловікові просто сказала спасибі. Минуло вже 3 місяці. Я думала, вона хоч з Новим роком його привітає, і подяку якусь висловить. Чоловік дивується. Каже, що така робота коштує не мало. Думав, що вона хоч чверть запропонує, ну або суттєвий подарунок зробить.

Навіть запрошення на новосілля ми досі не побачили. Хоча було багато свят, коли можна було зустрітись. Я не знаю, як їй натякнути. Мені взагалі здається, що вона навіть не здогадується, що потрібно якось віддячити. Хоча вона нам теж допомагала, наприклад допомогла прилаштувати дитину в садок. Але ж один дзвінок непорівнянний з трьома місяцями щоденного контролю ремонту в квартирі!

Я розумію, що чоловік сам вирішив допомогти, але він не думав, що вся робота від вибору розеток до зустрічей з малярами і робочими буде на ньому, і що вона ні разу не приїде туди. Після закінчення ремонту вона ще дзвонила чоловіку і питала, що тут, а що там, потім сказала «ок» і все.

День народження вона не відзначала. Новий рік їхала до батьків. Я не бачила особисто її вже півроку. Хоча раніше спілкувалися щодня. Може їй незручно, що так вийшло, а може вона навіть не думає, що в чомусь не права. Я вважаю, що будь-яка робота повинна бути оплачена, навіть якщо це по дружбі. Або просто хорошим подарунком віддячена.

Підкажіть, як вчинити? Хочу написати їй повідомлення, де все по полицях розкладу, що й до чого. Але боюся, що через гроші перестанемо спілкуватися.  Не хочеться думати, що вона просто використовувала чоловіка. Здається, вона просто не розуміє, що треба віддячити.

Не знаю, чи варто їй взагалі про це говорити. Одна справа допомогти по дружбі пару раз приїхати проконтролювати, інша справа кожен день витрачати на це час.

Мені прикро за чоловіка. Радилася з цього питання з декількома знайомими, всі говорять, що вона не права. Але мені не хочеться псувати відносини. У той же час розумію, що за чоловіка образливіше.

Чи залишити все як є?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page