Півгодини і ванна блищить. Біла і чиста. Думаю, зараз невістка прийде і зрадіє, скаже «Спасибі!» Вона ж повернулася з вулиці, побачила ванну і почала обурюватися

Я вчора прийшла в гості до невістки. У нас є така традиція, що я приходжу до сім’ї сина кожну п’ятницю-суботу. Іноді кличуть з онуком посидіти, іноді просто чай попити і про побут поговорити. Завжди по різному.

Поки невістка займалася своїми справами, кудись вийшла, я пройшлася по квартирі. Зайшла у ванну, помити руки і побачила, що ванна не першої свіжості. Я подумала, що напевно у невістки часу немає. Тому ванна і брудна. І вирішила її помити. Взяла миючий засіб, губку і вперед. Півгодини і ванна блищить. Біла і чиста. Думаю, зараз невістка прийде і зрадіє, скаже «Спасибі!»

Невістка ж повернулася з вулиці, побачила ванну і почала обурюватися. Що навіщо я помила ванну і що вона сама могла це зробити. І навіщо без дозволу я щось робила в квартирі. Мені стало так неприємно. Я мовчки зібрала речі, і пішла до себе додому.

Досі не розумію, що я не так зробила. Хотіла як краще, хотіла догодити. А виявилася неугодною. Можливо ви підкажіть, у кого були такі ситуації в житті? Як ви ладите з невістками чи які у вас свекрухи, якщо ви в ролі невістки? Досі не можу зрозуміти, що не так зробила.

Фото спеціально для Особлива