Плакала всю дорогу. Всі мрії звалилися. А вона вже й весільну сукню пригледіла. А потім вони ще два роки зустрічалися, але від дружини йти він не поспішав

Ніна вільна тридцятирічна дівчина, симпатична блондинка. Олексій на 15 років старше, розлучений після 20 років шлюбу. Він начальник відділу, високий імпозантний чоловік, любитель і улюбленець жінок, вона щойно влаштувалась на роботу.

Ніні Олексій сподобався одразу, він був повністю в її смаку. Коли Олексій став проявляти до неї цікавість, Ніна дуже зраділа. У них закрутився роман.

Зустрічалися в основному у Ніни вдома, вона жила одна. До себе Олексій її не запрошував, пояснив, що поки ще живе з колишньою дружиною. Не можуть ніяк продати спільну квартиру, щоб роз’їхатися.

Ніні цей факт був дуже неприємний. Хіба мало, що дружина колишня, все одно у них спільна кухня і ванна, бачаться щодня. Раптом візьмуть і помиряться. Все-таки роки разом прожиті, дочка доросла. Або просто по старій пам’яті вирішать пеpeспати. Нeбeзпечне сусідство. Але нічого Ніна з цим зробити не могла.

Олексій назовсім до неї не переселявся. Приходив після роботи, іноді залишався ночувати, але дуже рідко. Найчастіше йшов додому. Говорив, що там йому зручніше, всі речі під рукою і взагалі він не готовий поки жити разом, ще від попереднього шлюбу не відійшов.

Ніні це чути було боляче. Їй хотілося заміж і вона думала, що Олексій – відмінний кандидат. Чим довше вони зустрічалися, тим більше вона закохувалася. Здавалося, що вона зустріла, нарешті, свою долю.

У мріях уявляла, що Олексій все-таки робить їй пропозицію і вони одружуються. Уже продумувала фасон весільної сукні і передчувала, як подружки пoмpyть від заздрощів, побачивши такого жениха з нею поруч.

Але йшли місяці і нічого не змінювалося. Олексій навіть ходити нікуди з Ніною не хотів. Вона кликала його в кіно, в кафе, на набережну прогулятися. Але він кожного разу говорив – давай іншим разом, не хочеться, стомився.

Ніна засмучувалася, але що поробиш. На роботі теж ніхто, крім однієї Ніниної подруги, не знав про їхній роман. Олексій просив не афішувати стосунки, говорив, що це може зашкодити їхній кар’єрі.

Наближався день народження Олексія. Ніна приготувала йому подарунок, думала, що після роботи вони посидять удвох і відзначать. А може, нарешті Олексій її в ресторан запросить.

В офісі у них було прийнято святкувати дні народження співробітників в обідню перерву. Цього дня Олексій теж привіз сумки з продуктами. Ніна з двома жінками-колегами зголосилася допомогти йому накрити на стіл.

З сумок дістали різну смакоту, в числі яких були салати і домашній пиріг. Ніна була неприємно здивована. А одна колега сказала:

– Ой, Олексію Михайловичу, ваша дружина знову нас своїм фірмовим пирогом балує! Яка вона у вас майстриня! І салатиків нам наробила, спасибі їй передавайте.

Ніна ледве стрималася, щоб не влаштувати розборки прямо при співробітниках. Всередині все кипіло. Це що ж виходить – дружина йому стіл зібрала, значить, не такі погані у них стосунки. А то він все розповідав казки, що живуть просто як сусіди по комуналці.

Після того, як привітали іменинника та обід закінчився, Ніна викликала Олексія на розмову. Запитала, що це означає, чому його колишня дружина наготувала всього до святкового столу. Олексію питання не сподобався, відповів різко, що попросив дружину про послугу, купив продуктів, а вона приготувала. І взагалі його день народження – це його справа і він не зобов’язаний перед нею звітувати.

Ніна образилась, розвернулася і пішла до свого кабінету. Після роботи поїхали все-таки до неї додому. Але дорогою Ніну прорвало. Стала звинувачувати Олексія у брехні, в тому, що він морочить їй голову, а сам напевно спuть з дружиною і взагалі не збирається з нею роз’їжджатися. І на завершення своєї гнівної промови поставила питання руба:

– Скажи мені чесно, ти одружишся зі мною?

Олексій був теж у нестямі від злості на Ніну, така розмова не входив в його плани. Відповів їй грубо і різко:

– Я з тобою ніколи не одружуся! Я взагалі більше ніколи ні з ким не одружуся! І, так, хочеться тобі знати, знай – я живу з дружиною, хоч ми і в розлученні офіційно. Але у нас одна сім’я, спільна дочка і спільне життя. І нічого змінювати у своєму житті я не збираюся.

Ніна розплакалася, а Олексій зупинив машину і сказав, що не поїде до неї. Може її висадити поруч із зупинкою. Ніна вийшла, грюкнула дверима.

Читайте також: Лариса закохалась як дівчисько, а потім це фото і жінка з сумними очима в інвaлiдному вiзку все змінили

Як доїхала додому, пам’ятає як в тумані. Плакала всю дорогу. Всі мрії звалилися. А вона вже й весільну сукню пригледіла.

P.S. Через два місяці Ніна з Олексієм знову почали зустрічатися, все в тому ж старому форматі у неї вдома. Їх роман тривав ще два роки. Поки до них в офіс не прийшла нова співробітниця Ірочка, гарненька брюнетка. Олексій переключився на неї, а до Ніни приїжджати перестав. І він як і раніше живе зі своєю дружиною.