Планета карми – Сатурн – починає свій ретроградний рух: астролог розповіла про особливості цього періоду і чого потрібно остерігатися

При зміні фаз руху Сатурна, дійсно, хмари згущуються. Але протягом періоду ретроградності, люди адаптуються і нічого феноменального не відбувається.

З 23 по 27 травня – Сатурн зупиняється і готується перейти в ретрофазу. Період ретроградного руху починається 28 травня і закінчується 6 жовтня. Розворот Сатурна з ретроградного руху в директний (прямолінійний): 8 – 11 жовтня.

Сатурн-повільна планета, що впливає на покоління. Половина людей на планеті мають ретроСатурн в натальній карті, тому в ретро період Сатурна не варто чогось боятися, відкладати лікування зубів (недавно побачила подібні рекомендації), відкладати на 5 місяців важливі справи. Але ось періоди стаціонарності планети, всі люди відчують тяжкість, зовнішню гнітючу атмосферу, зупинки в справах, перешкоди з боку влади.

У період ретроградності (28 травня – 6 жовтня), життя повернеться в звичне русло, хоча штучно прискорювати процеси не варто. Це гарний час для визначення основної мети, способів і засобів її досягнення. Вдається зосередити всю енергію і застосувати її конструктивно, виконуючи дії повільно, але впевнено.

Зміцнюйте фундамент, дотримуйтесь закон і порядок, створюйте структуру, складайте плани для зростання і розвитку в матеріальному плані і кар’єрі. Якщо є внутрішня готовність працювати, зберігаючи терпіння і дотримуючись ієрархічної структури, будьте впевнені, енергії ретроградного Сатурна допоможуть в будь-якому процесі.

Основні проблеми (гальмування процесів, перешкоди, випробування, погіршення стану здоров’я) проявляться в періоди стаціонарності Сатурна (23 – 27 травня, 8 – 11 Жовтня), тому, не варто накручувати себе і чекати неприємностей протягом усього ретро періоду, страх – поганий помічник.

Дотримання режиму праці і відпочинку, помірність, реалістичний погляд на те, що відбувається, посидючість, терпіння, дієта, дисципліна, допоможуть згладити будь-які можливі неприємності в період ретроградного руху Сатурна.