fbpx

Плануєте вибрати дитині ім’я? Дізнайтеся, який емоційних відтінок має кожна БУКВА в імені

Як назвати дитину ?За матеріалами:Obozrevatel

Це питання хвилює батьків ще до народження дитини. Ім’я , по батькові і час народження якимось чином нерозривно пов’язані з характером і долею людини.

Кожна буква має свій смисловий і емоційний відтінок. Сенс імені можна отримати, підсумовуючи сенс кожної літери. Наприклад, візьмемо ім’я Анна. У ньому дві букви “а”. У всіх мовах це символ початку, бажання щось почати і здійснити. “Н” (та ще подвоєна) – символ внутрішньої сили, бажання не приймати все підряд, без розбору.

Звідси “Анна” – розумна ініціатива. Слід зазначити, що вплив кожної букви в імені не однаковий по силі. Найбільш виражена буква, починаюча слово, потім найбільш чутна і повторювана не один раз. Вчені поділяють імена на ущербні і перспективні.

Читайте також:Молитва до Святого Юди Тадея у важких обставинах життя, яка насправді творить Чудеса. Безліч разів він допомагав мені у справах складних і безнадійних

Виявлено закономірність: батько задоволений своєю дитиною в тому випадку, якщо в його власному імені та в імені нащадка збігається хоча б одна голосна буква. Мінімум клопоту доставляють діти, якщо їх назвали на честь батька чи матері (Олександр Олександрович, мати Ганна і дочка Анна).

Характеристика імен по буквах в їх складі

А – символ початку, спрага до духовного і фізичного комфорту. Б – душевний романтизм, постійність, міцність, пробивні, здібності, прагнення фінансово забезпечити своє життя. В – комунікабельність, зв’язок з життям, єднання з природою. Творча особистість, спрямована в майбутнє. Г – прагнення до знань, вхід в приховану таємницю, уміння все зрозуміти, увага до деталей, сумлінність.

Д – міркування, обдумування перед початком справи, орієнтація на сім’ю, готовність допомогти, іноді примхливість. Здібності до eкстрaсeнсoрики, є потреба до самовираження, обміну ідеями, схильність виступати в ролі посередника, проникливість, вміння входити в світ таємних сил. Можлива балакучість.

Е – вміння бачити підгрунтя подій, виворіт людей, добре володіння мовою в усній мові і на письмі. Цікавість, іноді надмірна проникливість. Прагнення показати свою приналежність до “хорошого суспільству”. Є – енергійність, самовираження, емоційність, нестриманість в почуттях.

Ж – змістовний, не всім відкритий внутрішній світ, імпульс до дій. З – кругова оборона власного “я” від зовнішнього світу, висока інтуїція, багата уява. Людина іноді поводиться як страус, ховає голову в пісок. Їх – тонка духовність, чутливість, доброта, миролюбність, прикривається зовні удаваною практичністю, ховаючи романтичну м’яку натуру.

І – славляться проникливістю і живим розумом. Романтики по натурі. Про таких людей часто говорять, що вони не від світу цього, через схильність до фантазій і душевної доброти. Однак в роботі проявляють неабиякий розум і здатні досягти великих успіхів.

К– сильні, здатні привертати увагу людей за рахунок своєї чарівності. До поставлених цілей здатні йти будь-якими шляхами. Завжди домагаються свого. Л – тонке сприйняття краси, артистичні, талановиті, прагнуть поділитися своїми знаннями та відчуттями. Попередження своєму власникові не витрачати життя даремно, знайти своє справжнє призначення.

М – турботлива особистість, можлива сором’язливість. Попередження: ви – частина природи, не піддавайтеся спокусі тягнути ковдру на себе. Н – знак протесту, внутрішня сила, розум, інтерес до здоров’я. Старанний працівник, але не переносить “Даремна праця”.

О – глибокі почуття, уміння поводитися з грошима. Присутність цієї букви в імені показує, що мета людині передбачена, потрібно тільки інтуїтивно її виділити з суєти існування. П – багатство ідеями, стійкі думки, турбота про свій зовнішній вигляд. Ця буква направляє розум людини до узагальнень.

Р – здатність не обманюватися видимістю, вникати в суть: самовпевненість, прагнення діяти, хоробрість. Захоплюючись, людина здатна на дурний ризик і іноді занадто догматичним у своїх судженнях. С– здоровий глузд, прагнення до міцного матеріального становища; в роздратуванні – владність і примхливість. Цій людині важливо знайти свій власний шлях у житті.

Т – інтуїтивна, чутлива, творча особистість, шукач правди, не завжди прирівнює бажання і можливості. Символ хреста – нагадування власникові, що життя не нескінченність і не слід відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні потрібно діяти, використовуючи кожну хвилину ефективно.

У – активна уява, великодушна, співпереживаюча людина, філантроп. Прагнення піднятися на вищий духовний рівень. Нагадування власникові – не будувати утопічних планів і пам’ятати, що не всяку правду можна оголошувати на кожному перехресті – у житті існує невимовне.

Ф – потреба блищати, бути центром уваги, дружелюбність, оригінальність ідей, що містять цінне зерно істини. Задоволення робити людей щасливими. У голові – химерна каша всіх філософських систем. Здатність прибрехати, пустити в справу нібито необхідну брехню з найкращими намірами.

Х – установка досягти успіху в житті власними силами, завоювати авторитет, незалежність. Людина чутлива до того, що говорять про неї люди. Ця буква в імені нагадує про те, що її власник не повинен порушувати жодного закону моралі.

Ц – лідер, не позбавлений домагань, зарозумілості, але прив’язаний до традицій, не здатний існувати на самоті. Ч – частина, нерозривний з цілим. Дочка горнеться до матері, як ніч – до доби.  Ш – уважність до життя, здатність з найменшого натяку, шепоту, шороху оцінювати ситуацію. Скромність і вміння влаштовувати свої справи потихому. Розвинуте почуття гумору.

Щ – великодушність, щедрість, здатність до проникнення, розширенню, рушійна сила. Є комерсантом – м’якість натури, вміння згладжувати гострі кути відносин.

Ю – прагнення до істини, ідеал загальної рівності і братерства, здатність до самопожертви і одночасно до жoрcтoких вчинків. Впевнені в собі егоїстичні. Я– почуття власної гідності, бажання домогтися поваги і любові оточюючих і здатність їх отримати.Тактовні і виховані.

При виборі імені особливе значення має й пора року, коли народився малюк. Не даремно в минулі сторіччя дітям вибирали імена за календарем (святках). “Відповідним” є найближче до дати народження (спочатку – до дати хрещення).

Дітям, які народилися взимку – треба давати м’які, співучі імена, щоб не посилювати суворість, закладену самою природою.

Діти, що народилися навесні – виявляють гнучкість у різних ситуаціях, але не мають бійцівських якостей. Це можна підкоригувати більш “жорстким” ім’ям. Це додасть їм упевненості в собі і буде захистом від життєвих негараздів.

Діти, що народилися влітку – горді, відважні та наполегливі в досягненні мети, активні.

Діти, що народилися восени – реалісти. Мало кому вірять на слово, обов’язково все перевіряють самі. Мають ясний і врівноважений розум, спокійний і легкий характер. Ощадливі, знають ціну грошам, запасливі.

Нерідко при хрещенні дитини священик не знаходить обраного вами імені у святках і пропонує охрестити дитину іншим ім’ям. Нічого страшного в цьому немає.

Наші пращури давали дітям два імені. Під одним хрестили і залишали його в таємниці від сторонніх, а у зверненні до дитини називали його іншим ім’ям, обраним ними.

facebook