fbpx

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay заблукала в Карпатах (аудіо)

Співачка з європейським звучанням і українською душею Sonya Kay презентує нову роботу «Понад плаєм».

За словами артистки, це пісня про свободу в голові кожного з нас. Адже головна проблема молодих людей, не дивлячись на всі можливості, що дає їм життя – боязнь мислити ширше і втілювати свої найбожевільніші ідеї в реальність.

Автором тексту виступила близька подруга і наставник Соні – Лана Меркулова , вона ж колишня учасниця групи SMS. Музику написали діджеї та саунд-продюсери співачки-дует Ost & Meyer.

На створення пісні артистку надихнуло улюблене місце – українські Карпати. Минулої весни Соня відпочивала в горах і не помітила, як заблукала під час однієї з прогулянок.

«Мені стало дуже страшно. У якийсь момент я подумала, що вже не виберуся звідси. Але потім подивилася на зірки і в ту мить, я відчула справжню свободу від всього: від своїх страхів, від поганих думок, навіть паніка з приводу того, що заблукала, вмить зникла. Буквально через кілька хвилин свого осяяння, я знайшла стежку по якій прийшла. Для мене це було знаком згори. Я поділилася історією з Ланою і ми вирішили, що просто необхідно написати про це пісню, а хлопці Вадим і Микита (Ost & Meyer) зробили нам чудове аранжування», – розповіла Соня.

Читайте також: Ще одна зрада? Ольга Сумська показала доньку-красуню, яка змінює громадянство

Джерело.

Позначки:

You cannot copy content of this page