fbpx

Плюси та мінуси сімейного життя із кожним знаком Зодіаку

Насправді в шлюбі важливо не тільки сумісність людей, але й готовність приймати всі недоліки один одного. Розглянемо всі плюси і мінуси шлюбних відносин, які сюрпризи чекають на вас в сімейному житті з тим чи іншим знаком Зодіаку.

Овен

Плюси: прагнення поважати кохану людину, і щоб вона теж у відповідь відповідала тим же.

Мінуси: не зможете відповідати вимогам Овна — значить, будете з ним мати непорозуміння.

Телець

Плюси: представникам цього знаку не подобається переживати зайві емоції, тому вони закривають очі на дрібні проступки партнера.

Мінуси: з Тельцями досить складно вирішувати певні проблеми. Вони краще виберуть “закрити очі” і вдати що все добре .

Близнюки

Плюси: з Близнюками ви відчуєте себе в повній безпеці — вони сильно будуть вас любити.

Мінуси: вам доведеться постійно “бути в формі”.

Рак

Плюси: представники цього знаку вкладають в сім’ю всі свої ресурси. Мінуси: якщо ви не навчитеся поділяти погляди Рака, то вам прийдеться її відстоювати і повірте це буде не легко.

Лев

Плюси: Леви – неймовірно щедрі, великодушні та романтики. Мінуси: багато Левів ревниві. Тому готуйтеся жити в такі атмосфері, наче ви знаходитесь під прицілом камер.

Діва

Плюси: щира і віддана любов до своєї другої половинки. Мінуси: для представників цього знаку не є нормальним явищем “балувати себе”. Тому вам доведеться постійно стежити за своїми витратами.

Терези

Плюси: Терези – веселі, з ними неможливо нудьгувати, рідко бувають ревнивими. Мінуси: періодично Терези потребують часто бути на самоті від близької людини.

Скорпіон

Плюси: Скорпіони сімейні люди. Вони сильно прив’язані до дітей. Мінуси: постійні перепади настрою.

Стрілець

Плюси: дуже не подобається з’ясовувати стосунки, тому Стрільці охоче йдуть на компроміс, вони хазяйновиті. Мінуси: вони вкрай рідко проявляють романтичні знаки уваги.

Козеріг

Плюси: якщо представник цього знаку запропонував вам укласти офіційний шлюб, то знайте — ви пройшли відбір. Мінуси: якщо Козерогу щось не сподобається у вашому характері то він буде старатись вас змінити під свій ідеал.

Водолій

Плюси: сімейне життя з ним буде стабільним і цікавим. Мінуси: представники цього знака абсолютно байдужі до побуту.

Риби

Плюси: ви завжди можете розраховувати на відданість Риб. Від вас же потрібно бути гідною опорою, в будь-який час доби. Мінуси: вам доведеться навчитися читати думки свого партнера, почуття якоїсь недомовленості буде часто виникати.

You cannot copy content of this page