fbpx

По даті народження можна визначити скільки дітей у вас буде

Припустимо, ви нарoдилися 30 жовтня 1990 року. Напишіть свою дату нарoдження у такому форматі: 30.10.1990.

Тепер складіть всі цифри, які ви бачите. 3+0+1+0+1+9+9+0 = 23.

Якщо у вас вийшло двозначне число, продовжуйте складати видимі цифри, поки не вийде результат від 1 до 9. У прикладі 2+3 = 5.

Це ваше число долі, яка визначає основу вашої особистості.

Скільки буде дітей?

І на це питання нумерологія знає відповідь. Ворожіння по даті нарoдження на майбутнє материнство дуже просте. Порахуйте всіх своїх братів і сестер, як рідних, так і зведених, і навіть прийомних. Додайте їх кількість до свого числа долі.

Припустимо, у дівчини з числом долі 5 є зведений брат по батькові та прийомна сестра. Тоді 5+2=7. Якщо у вас вийшло більше 10, знову складіть цифри.

Знайдіть число, яке вийшло у вас, у списку:

1. Стільки, скільки ви зможете зберегти. Якщо побажаєте, ви можете стати багатодітною матір’ю, але вас чекають випробування під час вaгітності і в перші роки життя малюка. Тому, якщо ви хочете багато дітей, вам варто вже зараз дбайливіше ставитися до свого здоров’я.

2. Одна дитина. Не турбуйтеся, якщо хочете більше. В такому випадку вам доведеться показати вищим силам, що будете гарною матір’ю — виберіть гідного чоловіка, вирішите матеріальні питання в родині, ростіть першої дитини в любові і турботі.

3. Скільки захочете, але не відразу. Можливо, вас чекають довгі пошуки відповідного батька, або необхідність лікування, або інші обставини будуть заважати вам завести дітей. Всі випробування посилаються на благо, для вашого розвитку, ви обов’язково станете мамою, коли до цього прийдете.

4. Двоє, хлопчик і дівчинка. Ідеальний варіант, правда?

5. Великий шанс нарoдження близнюків. Або у вас буде не менше двох дітей, будь-якої статі.

6. Кілька дітей від різних батьків. Постарайтеся виростити їх, приділяючи однакову кількості тепла і уваги кожному.

Читайте також: Вчені назвали найважчий рік подружнього життя, коли разпадаються навіть найміцніші шлюби

7. Нарoдження дітей не входить у ваші пріоритети. Ви станете чайлдфрі або нарoдите одну пізнью дитину. Це ваш шлях і ніхто не має права вас засуджувати, у кожного своя карма. Якщо ви хочете змінити долю, прочитайте про число 2.

8. Вам судилося стати прийомною матір’ю. Рідних дітей у вас може бути скільки завгодно, ваш обов’язок — дарувати тепло не тільки своєму малюкові. Це не обов’язково втілювати усиновленням, ви можете, наприклад, стати другою матір’ю для своїх племінників, або вибрати пов’язану з дітьми роботу, вчитель, няня, інструктор ігрового містечка.

9. Двоє дітей будь-якої статі.

You cannot copy content of this page