fbpx

“По телефону Гаррі просив руки дочки”: Про весілля, дітей і своїх нових родичів – батько Меган Маркл дав своє перше інтерв’ю

Батько Меган Маркл – Томас Маркл, дав своє перше інтерв’ю після весілля дочки.

На весіллі Меган Маркл і принца Гаррі чоловік бути присутнім не зміг через проблеми зі здоров’ям, але в своєму першому інтерв’ю журналістам розповів про те, як дивився весілля і як пишався своєю Меган.

“Приятель підшукав мені квартиру, в якій я міг усамітнитися і спокійно подивитися церемонію. Весь світ спостерігав у цю мить за моєю дочкою, і я неймовірно пишався нею. Мені сумно, що я особисто не зміг відвести її до вівтаря, але вдячний, що Меган і Гаррі мене пробачили за це, і вдячний принцу Чарльзу, який вів мою дочку до вівтаря замість мене”, – зазначив Том.

Також чоловік розповів про те, як вперше дізнався про те, з ким зустрічається його дочка. Меган розповіла татові про це по телефону.

“Вона зателефонувала мені і сказала, що у неї новий хлопець, він принц, і його звуть Гаррі. Ми домовилися, що будемо називати його по першій букві імені, щоб ніхто не здогадався, про кого йде мова. Він відмінний хлопець, я щасливий за Меган”, – зазначив чоловік.

Особисто Томас Маркл поки не знайомий з членами королівської сім’ї, але заявив, що дуже хоче познайомитися. З принцом Гаррі вони розмовляли тільки по телефону, по телефону Гаррі просив руки його дочки.

Читайте також: Знову промах: Меган Маркл вразила несмаком на весіллі сестри принца Гаррі (фото, відео)

Також журналісти запитали Томаса, що він думає про онуків, коли ж Меган і Гаррі оголосять про поповнення . “Меган дуже хоче дітей, і, думаю, у них з принцом Гаррі дуже скоро з’явиться дитина”, – зазначив батько новоспеченої герцогині Сассекському.

Відзначимо, за це інтерв’ю Томас отримав гонорар – кілька тисяч фунтів. Однак дозвіл Кенсингтонського палацу на це інтерв’ю Томас взяти не спромігся.

Восени, нагадаємо, принц і його дружина вирушать у свій перший офіційний тур по Австралії, Нової Зеландії, Королівстві Тонга і Фіджі. Тур буде приурочений до “Ігор нескорених-2018”, які пройдуть цього року в Австралії.

Джерело.

You cannot copy content of this page