fbpx

Почала колишня дружина надзвонювати чоловікові, смс-ки всякі писати – сварливі. Чоловік терпів – смс-ки не читав, на дзвінки не відповідав … З дітьми зустрічався по можливості – коли дружина дозволяла. І ось на одній такій зустрічі дама закотила скандал, та собі ж гірше зробила

Жила-була дружина. Господарська, не дуже розумна, але дуже скандальна. І якось вирішила вона розлучитися. Тому що отой не гідний її – королеви з королев. І ходить не так, і говорить не так, і все робить виключно їй на зло. Сказано зроблено.

До суду сходила – розлучилася, дітям аліменти – витребувала. Правда, в суді все вийшло не так, як вона хотіла. Противний чоловік в ногах не валявся, вибачення не просив, розлучитися погодився відразу ж. А суддя перервав її, королевишну, на півслові, не дав всю правду про колишнього чоловіка висловити. Але ж по телевізору – всі говорять, навіть б’ються … Ось де справжнє життя!

Чоловік радий. Дітей шкода залишати, але якщо вже дружина бачити тебе не може – нічого не вдієш. Пішов без претензій до спільного майна. Біг, втрачаючи тапки. Аліменти були дуже пристойними для містечка, в якому проживала жінка. У багатьох навіть зарплат таких не було. Жити б дамі та радіти. Отого огидного поруч немає, нерви мотати нікому … Квартира та інше барахло при ній залишилися. Але нудно їй, без скандалів-то.

Почала колишня дружина надзвонювати чоловікові, смс-ки всякі писати – сварливі. Чоловік терпів – смс-ки не читав, на дзвінки не відповідав … З дітьми зустрічався по можливості – коли дружина дозволяла. І ось на одній такій зустрічі дама закотила скандал з колишнім чоловіком. І мабуть зачепила по хворому (ми жінки це вміємо робити дуже віртуозно).

Чоловік зпересердя посуд побив, двері ногою штовхнув. За що і поплатився. Був вивезений нарядом поліції і просидів 5 діб у відділку. А за прогули – звільнений. Колишня дружина тріумфувала. Поплатився за все! А то – розлучився і не страждає … Шкода, що не вдарив її, вона б його точно на термін більше посадила б …

Тільки минув місяць-другий, а аліменти стали приходити мізерні … Яких не вистачало ні на що. Королевишна пиляє чоловіка за таку підлість. А він що зробить? Влаштувався на нову роботу з маленькою зарплатою. З великим окладом треба ще пошукати. Довелося жінці самій більше працювати. Дітей треба утримувати, за квартиру – платити. Подруги їй відразу сказали, що дура, мовляв, скандалити – скандаль, а поліцію без особливої ​​потреби не треба було залучати. Хто ж від таких хороших аліментів добровільно відмовляється. Спиляла сварливим язиком гілку, на якій сидить.

Чоловік потихеньку почав заробляти побільше, але у вигляді «сірої» зарплати. Дітям став купувати, то одяг, то телефони і т.д. Дружині в руки гроші давав тільки за гарну поведінку. Що не завжди виходило. Натуру скандальну просто так втримати дуже важко. Тим більше, що той знайшов собі дівчину – молоду, красиву і поступливу … Щасливий – зараза !!!

Періодично наша героїня могла і додому до колишнього чоловіка заявитися, щоб всю правду сказати його новій обраниці. Очі відкрити на падлюку – кинув її з малолітніми дітьми напризволяще. А те, що розлучення і маленькі аліменти були справою її рук, жінка геть забула. Так і живуть.

Діти вже підросли, з батьком спілкуються – у мами дозволу не запитують. Чоловік щасливий в новій сім’ї. А наша королева так і кує одна – нові обранці довше місяця не затримуються. Невдахи, одним словом … А у всіх її бідах винна одна людина – колишній чоловік.

Фото ілюстративне

Позначки:
facebook