Початок літа і початок кохання – перехід Венери в знак Рака 2 червня: кому чекати удачі та кохання до 26 червня

Починається найтепліша і найприємніша пора року. 2 червня, на самому початку літа, відбудеться дуже важлива подія – перехід Венери в знак Рака. Така зміна принесе нам багато удачі в любові.

2 червня – один з днів сили. У цей день Венера знайде особливу енергію. Її перебування в Раку є одним з найбільш сприятливих положень. Це дуже важливий перехід, а найголовніше – своєчасний.

Чим буде корисний такий перехід

Венера в 4 секторі гороскопа себе почуває чудово. Справа не в тому, що дана планета представляє ту ж стихію, що і Рак, а в самому призначенні четвертого будинку. Він керує домашніми справами і всім, що пов’язане з сім’єю.

Венера ж керує енергетичними потоками, даючи людям сили і волю до перемоги. Ця планета безпосередньо пов’язана з любов’ю, стосунками, дружбою. Коли Венера в хорошому положенні – наприклад, в тому ж Раку, вона допомагає боротися з жадібністю, ревнощами й іншими людськими вадами, що заважають створювати міцні стосунки.

Венера пробуде в Знаку Рака аж до 26 червня, після чого перейде в п’ятий сектор – в Знак Лева. Поки вона в такому сприятливому положенні, потрібно брати бика за роги. У любові можна чекати дива, але шанси на успіх будуть значно вище, якщо ви не будете чекати біля моря погоди, а почнете діяти.

Поради астрологів на період з 2 по 26 червня

Перше і найголовніше – не бійтеся проявляти ініціативу. Це найважливіша порада для всіх, хто знаходиться в пошуках другої половинки. Якщо ви хочете знайти кохання і взаємності, доведеться діяти. Потрібно знайомитися, говорити компліменти тому, хто вам сподобався. Якщо вам не вистачить сміливості, можна познайомитися в соціальних мережах – такий шлях теж допустимий. Венері все одно, який шлях виберете ви. Вона підтримає вашу сміливість.

Це відмінний час для побачень, флірту, спільних справ з другою половинкою. Все, що пов’язано з любов’ю, вийде на перший план. Можна і навіть потрібно збиратися з друзями, вирушати в поїздки, веселитися.

Труднощі в спілкуванні підуть, тому можна буде вирішити актуальні конфлікти з друзями, родичами, колегами. Важливо і тут проявити ініціативу. Люди з високою ймовірністю захочуть закінчити війну, але їм не вистачить сміливості піти назустріч. Всі думають, що той, хто просить вибачення і пропонує мир, – слабак, але це не так. Це сильна і мудра лдина, яка отримує благословення потужної Венери.

З 2 по 26 червня можна і навіть потрібно займатися справами по дому – поодинці або разом з родичами і другою половинкою. Можна робити генеральне прибирання, викидати зайві речі, звільняючи простір. Також корисно буде переставляти меблі, робити ремонт, переїжджати в новий будинок або квартиру. Все це матиме великий успіх.

Всі покупки, пов’язані з будинком і ділянкою, на Венері у Раку будуть вкрай успішними. Можна купувати будматеріали, меблі, домашні рослини і аксесуари. У ці кілька тижнів корисно буде оновити і перетворити домашню обстановку. Разом з цим ви зможете залучити більше удачі в своє життя.

Сам день переходу і перші 5-7 днів після нього будуть найсприятливішими для всього вищезгаданого. Прагніть до зближення з родичами і не перебувайте довгий час на самоті. Якщо ви хочете, щоб цей період пройшов максимально успішно, намагайтеся взаємодіяти з людьми і шукати будь-які можливості для контактів.