Починаю побоюватися, що, вибираючи між мною і своєю матусею, дружина віддасть перевагу їй!

Як позбутися  тещі? Ні, я нічого кримінального не маю на увазі! В якомусь сенсі, моя теща – цілком пристойна людина і багато нам допомагає. Але її участь в наших сімейних справах настільки всеосяжна, що ми з дружиною удвох тільки в спальні. Та й то, мені іноді і там ввижається привид тещі, що дає вказівки.

Починаю побоюватися, що, вибираючи між мною і своєю матусею, дружина віддасть перевагу їй!

Спочатку ми жили всі разом в одній квартирі. А чого не жити – квартира велика, відносини у нас спочатку склалися цілком пристойні – без сварок, нормально спілкувалися. Теща допомагала дружині по господарству, та що там – вона всі справи просто звалила на себе. Правда, у нас завжди був час на свої інтереси, кудись сходити, поїхати у відпустку. Начебто все добре?

Але з плином часу я став звертати увагу, що про що б ми не говорили, дружина завжди брала до уваги поради своєї матусі. «А ось моя мама сказала ….» – така фразочка звучить постійно, про що б не йшлося. Я їй про роботу свою розповідаю, про проблеми, а вона: «А ось мама каже …», і далі йде виклад маминих принципів і поглядів з цього питання. І так постійно: куди поїхати, що купити, як одягти . Аж до того, що прошу м’ясо посмажити, а у відповідь чую, мовляв, мама каже, що смажене шкідливо!

Гаразд би вона просто озвучувала, що їй мама сказала – вона слухається її. Начебто домовилися про одне, дружина погодилася, а потім бачу, все зробила по-своєму, вірніше, по-маминому, так як своєї думки у неї майже ніколи немає.

Читайте також: Мій чоловік і моя найкраща подруга і піднесли подарунок – чоловік сказав, що він йде з сім’ї

Намагався розмовляти з дружиною, що набридло мені за вказівками її мами жити, у нас своя сім’я, потрібно бути самостійними. Посварилися, дружина в сльозах, мовляв, я не люблю її матері. Поговорив з тещею – вона теж в сльози, мовляв, хоче нам всього лише хорошого. Відносини стали напруженими, але мені все ж вдалося переконати дружину з’їхати на квартиру, правда, довго сварилися і дійшли аж до розлучення. Тобто, між розлученням і окремою квартирою дружина вибрала на цей раз роз’їзд з матусею, і я впевнений, що без ради тещі і тут не обійшлося!

Але тепер вона висить на телефоні постійно. Про що не почнеш розмову, вона швидко в іншу кімнату, з мамою порадиться і потім висловиться на цю тему. Я дивлюся на дружину і думаю, де мої очі були, коли одружився ?!

Правда, тоді я був зачарований, що вона така домашня дівчинка, та й теща трималася лояльно і начебто осторонь, не лізла до нас. По крайней мере, не заважало мені це.

А зараз теща у нас не з’являється, у всякому разі, коли я вдома. По телефону пару раз спілкувалися, але все на рівні «привіт – бувай”. У неї голос ображений – не може мені пробачити, що ми на квартиру з’їхали. А я, нарешті, в своєму будинку себе господарем відчув!

Дружина бурчить, що справ домашніх багато стало, вона не встигає все робити і теж працює. Коли я питаю, як же інші жінки встигають, відповідає, що її інші не цікавлять, а від хорошого тільки дурні відмовляються.

Але ось останнім часом я помічаю, що вечерю не дружина готувала, а теща. Вже я-то знаю, як вона вміє! Все, звичайно, смачно, тільки це означає, що дружина матусю свою приймає, коли мене немає, або сама туди бігає. Став питати – вона бреше, що все сама робила! Але це ще не все. Пару раз, коли ми посварилися, дружина видала: «Правильно мені мама говорила!» Це означає, що теща не вгамуються, а дружина наші домовленості, що живемо без маминих вказівок, проігнорувала.

Збираюся я ще раз з нею переговорити, і, якщо вона не вгамується і не дасть нам жити своїм життям, скажу, що в інше місто поїдемо. Але починаю побоюватися, що, вибираючи між мною і своєю матусею, дружина віддасть перевагу їй!

зять

Джерело