Подарували ми шефу на ювілей пару рибок за 500 баксів. І в один прекрасний день бос, який умів рахувати гроші, вирішив, що не варто переплачувати даремно і процедура зміни води цілком під силу молоденькій прибиральниці, а та накосячила

В нашій процвітаючій фірмі недовго роздумували над подарунком шефу до ювілею. Всім набридла банальщина і вирішили подарувати йому подарунок такий, щоб завжди був перед очима і нагадував про нашу палку любов до нього. Величезний акваріум в двома дорогими екзотичними рибками вартістю по 500 баксів кожна прекрасно виконав це завдання. Шеф був просто в захваті!

Доглядати за рибками запрошували спеціального співробітника, який періодично міняв їм воду. Це стало певною статтею витрат, досить відчутною. В один прекрасний день бос, який умів рахувати гроші, вирішив, що не варто переплачувати даремно і процедура зміни води цілком під силу молоденькій прибиральниці, дуже акуратній і старанній дівчині.

Сказано зроблено. Та приступила до роботи, але помилково або незнаючи накосячила: вилила всю воду і замість неї налила холодну водопровідну. А треба було – виливати поступово по 5 літрів і наливати нову теплу. Ну, рибкам і стало погано відразу ж … Плавали вони близько поверхні води ледь живі.

Треба сказати, що дівчина була дуже відповідальна і пообіцяла відшкодувати збитки. Озвучена вартість рибок була для неї, звичайно, непосильною, але дівчина відрізнялася підвищеною відповідальністю і почуттям обов’язку. Нагорода, як в казці, не змусила себе довго чекати.

Ця молода мати-одиначка бралася за будь-яку роботу, щоб забезпечити свою дитину, і незабаром її старання були винагороджені: якимось чином вона познайомилася з хорошим чоловіком, який всім серцем полюбив її, оточив турботою і ласкою і до того ж вельми багатим: подарунки сипалися, як з рогу достатку.

Незабаром надійшла пропозиція руки і серця, а далі – пишне весілля, подорож на острови і загальні щирі вітання.

Мораль: казка про Попелюшку існує і в наші дні.

PS: Співробітник акваріумного господарства, новоприбулий в офіс, з подивом відзначив, що пара риб, за якими він доглядав багато років, прекрасно себе почуває і готова привести потомство.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива