Подібне відбувається лише раз на 20 років: Велике з’єднання Сатурна і Юпітера в грудні 2020 року – настає зміна епохи

Велике з’єднання Сатурна і Юпітера принесе людству багато важливих змін, як хороших, так і поганих. Ця подія також вплине на життя кожної людини окремо. Астрологи радять найближчим часом не ділитися ні з ким своїми планами і користуватися оберегами від злих людей.

Особливості руху Сатурна і Юпітера

Орбіти Юпітера і Сатурна вирівнюються кожні 20 років, і в цей період вони розташовуються дуже близько один до одного на нічному небі. Це називається з’єднанням планет. Їх з’єднання в 2020 році відбудеться 21 грудня, і воно буде не зовсім звичайним.

Справа в тому, що вони поєднаються дуже сильно – приблизно так само, як зближувалися майже 800 років тому, в 1226 році. Це називається великим з’єднанням або ж великим вирівнюванням.

Планети виявляться один від одного на відстані всього в 0,1 градуса, як і 4 березня 1226 року – це неймовірно мало. У ясну погоду планети можна буде побачити неозброєним оком. З деяких ракурсів буде здаватися, що це одна велика планета. З’єднання буде актуальним приблизно три тижні.

Астрологічний сенс великого з’єднання Юпітера і Сатурна

З’єднання двох найбільших планет – завжди важлива подія, адже воно відбувається тільки раз в 20 років. Багато астрологічних шкіл вважають, що в такі моменти настає зміна пріоритетів, енергетичних потоків. У 2020 році ж зміниться ціла епоха.

Якщо візуально з’єднання буде активним приблизно трьох тижні, то астрологічно воно не просто вплине на нас на всіх, а змінить хід історії. Швидше за все, як і 800 років тому, нас чекатимуть великі політичні зміни, перебудова світу. У найближчі роки можуть зникнути з лиця Землі деякі держави і з’явитися нові.

Під час минулого великого з’єднання Юпітера і Сатурна розвивалася і росла імперія Чингісхана. Можливо, якась країна буде завойовувати інші, але вже не зброєю і агресією, а розумом і хитрістю. Деякі експерти вважають, що це буде Китай.

У багатьох країнах можлива зміна влади і напрямки розвитку. У деяких це відбувається вже зараз. В інших, можливо, відбудеться в найближчі роки.

Перебування Сатурна і Юпітера у Водолії зробить найближчі кілька місяців дуже важливими в сфері науки, інформаційних технологій, інтернету. Можна чекати нових винаходів і проривів в області медицини, високих технологій, електроніки та машинобудування.