fbpx

Подорожуйте обачно: Як “розводять” туристів y різних країнах

Як розпізнати шахрая в туристичному місті? Досить знати найпопулярніші “розводи” і не потрапляти на вудку злoвмиcників. Рекомендуємо прочитати цей список перед поїздкою!

Подорож дарує не тільки приємні спогади. Місцеві добре знають, що турист збирає на відпочинок кругленьку суму. Наші співгромадяни навряд чи стануть попадатися на подвійний лічильник таксиста або міняти долари у спекулянтів. Але кмітливі мешканці знаходять все нові способи обману. Про них ми зараз і розповімо, пише Аліна Шубського для сайту zagranitsa.com

Дешева квартира, якої немає, Великобританія

Лондон – найдорожче місто. Тут складно зняти квартиру навіть через демократичні сервіси пошуку житла. Але іноді трапляються дуже вигідні пропозиції в самому центрі, зі стильним дизайном і за прийнятною ціною.

Відгуки у квартири позитивні, і ви тремтячими руками набираєте номер господаря. Він відповідає швидко і привітно, дає свій телефон або навіть сам вам передзвонює. Ціну пояснює тим, що сам іноземець і квартири здає по всій Європі. Живе, наприклад, в Німеччині, тому особисто передати ключі не може. Але якщо надішлете йому передоплату, залишить їх в поштовій скриньці. Природно, після переказу грошей ніяких координат ключа вам не дадуть, а дзвінки будуть просто-напросто скидати.

Як захиститися?

Бронювати квартири середньої ціни і не в обхід законів. Вони існують, щоб убезпечити вас!

Нове меню, В’єтнам

У туристичному ресторані вам приносять меню, де ціни приємно тішать. Ви замовляєте все, що давно хотіли спробувати в екзотичній країні, і насолоджуєтеся вечереюі. І як же він насупиться, коли рахунок вам принесуть в три-п’ять разів більше очікуваного! Ви вимагаєте порівняти чек з меню, але що таке? Ціни зовсім інші!

Це популярна в’єтнамська афера: спеціально для туристів закладу тримають два меню – для замовлення і для розрахунку. Довести що-небудь складно. До того ж, поліція часто в змові з закладом.

Як захиститися?

Залишати меню на столі протягом всієї трапези або фотографувати ціни на те, що замовляєте.

Безкоштовний сир, Таїланд

Вперше в Таїланді і хочете піти на вечірку iнтuмного характеру? Путівники про таке не пишуть, зате таксисти з радістю відвезуть в клуб, де за символічну плату вас почастують ще й пивом. Потім вам покажуть шоу. Після чого стануть наполегливо вимагати пригостити напоями весь персонал і танцівниць. А якщо відмовитеся, величезні охоронці від душі намнуть вам боки, перш ніж відпустити.

Як захиститися?

Ходити в перевірені клуби за рекомендацією.

Підставний турист, Іспанія

Ця афера популярна в приморських містечках Іспанії. До вас підходить турист з камерою і просить його сфотографувати. Як тільки ви налаштували зум і зловили фокус, вас схопить за лікоть полісмен: мовляв, техніка-то крадена! Туриста як вітром здуло, а вам вже “шиють” справу. Позбутися від поліцейського ви зможете, лише витративши багато грошей, нервів і часу.

Як захиститися?

Не беріть цінні речі у незнайомців.

Мавпи в частці, Індонезія

Мавпи не тільки забавні тварини, а й спритні фокусники. Цей талант часто використовують шахраї, навчаючи мавп красти ланцюжка, гаманці і телефони. Ви навіть не помітите пропажі, а якщо раптом помітите, “на знак подяки” за повернення цінної речі з вас можуть зажадати винагороду.

Як захиститися?

Цінності тримайте при собі – і міцно.

Гоп-стоп і троянди, Франція

У найромантичніший момент біля Ейфелевої вежі перед вами матеріалізується ні, не Купідон, а приємний молодий чоловік з трояндою. Він дарує вам квітку просто так – тому що Париж, любов і чарівництво. Але в найближчій підворітті троє дружків “амура” вимагають за троянду гроші – мінімум 20 євро.

Як захиститися?

Запам’ятайте: безкоштовних квітів, браслетів і послуг вам не запропонує ніхто, ніде і ніколи!

Втік наречений, Греція

Грецькі чоловіки мають високий темперамент і щедрі на компліменти. Після таких залицянь дівчата легко погоджуються пропустити кілька коктейлів в дорогому барі.

Після пари напоїв кавалер йде до вбиральні, і більше не повертається. А дівчині доводиться самій платити за випивку бармену, який з “нареченим” в частці.

Як захиститися?

Читайте також: Чоловік і донька зрадили, пішли до багатої і успішної, а Віра полетіла на зустріч щастю до Америки

Чим біліше кінь “принца” в екзотичній країні, тим підозріліше вершник. А ще завжди майте з собою резервні гроші.

Тепер, коли ви в курсі обманів, властивих курортним містам, спокійно вирушайте в подорож. Шахраї вивертаються, придумуючи все нові хитрощі, але щоб їх розпізнати, досить бути напоготові і не втрачати пильність.

You cannot copy content of this page