Подруга моя закохалася та настільки, що в майже 40 років в мить покинула чоловіка. Відзначили Новий рік у них на дачі, розійшлися. І на ранок дізнаємося – дача, де ми щойно відзначали свято, згоріла. Подруга з новим чоловіком ледь встигли вискочити. І коли все було відбудовано заново, дача знову в ніч згоріла

Подруга моя закохалася, та настільки, що в майже 40 років в мить покинула чоловіка і переїхала жити до свого нового обранця. А мешкав він на дачі, куди пересилився після розлучення з другою дружиною.

Ми, подруги, її вибір не схвалювали. Особливо я. І зовсім не через те, що я за міцну сім’ю, не тільки через це (сама в цей час розлучалася з чоловіком і виходила заміж за іншого). Просто мені не подобалася його мінливість. Таке відчуття, що йому все одно з ким жити, аби комфортно було. Обставини ускладнювалися тим, що він щойно розлучився з другою дружиною, і вона поводила себе дуже агресивно.

Просили, казали аби подумала гарно, усе зважила. Але куди там. Вона й слухати не хотіла – тільки щасливо посміхалася. Ну добре. Любов так любов.

Відзначили Новий рік у них на дачі, розійшлися. І на ранок дізнаємося – дача, де ми щойно відзначали свято, згоріла. Залишився тільки комен від каміна. Як? Чому?

П’яних у відомому сенсі слова серед нас не буває, залишити щось ввімкнене по-п’яні не могли. А дача горіла так, як ніби її підпалили з усіх сторін. Вони ледве встигли вискочити. У чому були. Ну, що тепер робити. Стали її відновлювати. Він сам – будівельник, знає, як це зробити швидше та де взяти якісніший матеріал. Було це нелегко. Але вона була поруч з ним: командувала будівництвом, коли він їхав у відрядження, знаходила якихось супермайстрів.

Дача була відновлена. І камін виклали натуральним каменем, як було. І коли все було відбудовано заново, дача знову в ніч згоріла. Причому, це теж сталося взимку. Цього разу знайшли винуватця. Вірніше, винуватицю. Це зробила дружина. Ні, не друга, а перша. Про яку й думати всі забули – вона здавалася тихонею. У них і дітей спільних не було, і, здавалося, їй давно він до лампочки … І так буває … Ось як закохатися можна! І як ненавидіти! І як помститися.

Фото ілюстративне – Freepik