Подруга забрала у мене чоловіка. Вона не пошкодувала моєї дитини, хоча вона хрещена мати дочки. Усвідомивши, якою павутиною брехні вона обплутала нас з чоловіком, я не знаю, як жити далі

Я не відразу зрозуміла, що всі скандали з чоловіком – це її рук справа. Це саме вона постійно посилала на мою адресу квіти з листівкою «Спасибі за чудовий вечір». Кур’єр з квітами обов’язково приходив тоді, коли мене немає вдома. Повертаючись додому з роботи, я доводила чоловіку, що я тут ні до чого, що хтось помилився адресою. Але можна помилитися адресою раз, два – на п’ятий це вже закономірність.

Якось чоловік знайшов вдома чоловічі плавки. Я й гадки не мала, звідки вони з’явилися. Був скандал. Мене врятувало те, що кілька тижнів тому до нас в гості на вихідні приїжджав мій брат. Чоловік йому подзвонив, попросив приїхати і, приїхавши, брат «упізнав» плавки і вибачився, що забув настільки особистий предмет гардеробу. Перед відходом він шепнув мені, щоб я більше не водила коханців додому. Я думала, він пожартував, але це дійсно виявилися не його плавки.

Чоловік став нервовим і дратівливим. У нього з’явилася нав’язлива ідея зловити мене на гарячому. Йому на пошту прийшов скріншот, на якому була нібито моя переписка з чоловіком, в якій ми домовлялися про зустріч в обід. Він відпросився з роботи, поїхав у це кафе. В цей час я була там, обідала з колегою по роботі. Чоловік увірвався в кафе, влаштував скандал і поїхав. Повернувшись ввечері додому, я виявила що він зібрав речі і пішов.

Засмучена, я подзвонила тій самій подрузі і запросила її в гості. Приїхавши, вона розповіла мені що кілька разів бачила мого чоловіка з іншою жінкою. Вона переконала мене в тому, що чоловік діставав мене ревнощами тільки тому, що зраджував сам і шукав привід від мене піти. Доводи подруги здалися мені переконливими, і я подала на розлучення.

Через три місяці, я дізналася що вони живуть разом, колишній чоловік і подруга! Я гарненько все обдумала і, зовсім не вчасно, згадала про жіночу підступність. До мене доїхало, хто винуватець нашого розлучення. Мені насилу вдалося умовити чоловіка зустрітися, щоб все йому пояснити. Він мене навіть не дослухав. Засміявшись, він сказав що його співмешканка ще вдома слово в слово сказала йому все і попередила, що я буду все заперечувати.

Звичайно вона знала, що я хочу розповісти чоловікові – адже це її рук справа. Я не знаю що мені робити. Не знаю, як довести чоловікові, що я ні в чому не винна? Поки я писала цей текст, мені зателефонувала свекруха. До неї приходили мій колишній чоловік з «подругою». Вона чекає дитину і вони одружуються. У мене залишилася одна надія, що їх шлюб не триватиме довго. Адже не дарма кажуть, що на чужому нещасті щастя не побудуєш.

Фото ілюстративне з вільних джерел