fbpx
Життя

Подружжя відкрило весільний подарунок через 9 років і були дуже вpaжені. Про це має знати кoжна сімейна пара

9 років тому Кеті і Брендон одружилися, на весілля покликали всіх родичів і друзів, а ті, за традицією, принесли їм весільні подарунки. Подарунків було багато, але один виділявся на тлі інших. Напис на ньому свідчив: «Відкрити після першої сварки».

Дивно, але всі ці роки коробка залишалася закритою.

Мда, деяким вистачило б дев’яти днів, щоб поцапатися з якої-небудь дрібниці. Але і у цієї пари все не було безхмарно. Як розповідає Кеті в фейсбуці, спочатку вони часто переживали важкі часи, коли їх так і тягнуло відкрити подарунок тітоньки Елісон. Пару раз справа навіть доходила до розлучення. Але кожен раз вони себе зупиняли – адже відкрити його означало визнати поразку в шлюбі, а цього жодному з них не хотілося.

«Чесно кажучи, я думаю, що ми обоє підсвідомо цього уникали, адже це означало б, що ми не впоралися – а ми обоє дуже вперті і не налаштовані здаватися. І коробка давала час зупинитися і подумати – а чи дійсно прийшов час її відкрити? А що якщо це ще не сварка, а всього лише невелика сварка? А що ж ми будемо робити, якщо трапиться сварка, а у нас вже не буде нашої рятівної коробки?»

«Ми і правда звикли думати, що всередині коробки укладений якийсь старовинний секрет щасливого шлюбу, який нам подарували. Зрештою, тітка і дядько прожили майже півстоліття разом. І ми звикли вважати, що ця коробка врятує нас. В якомусь сенсі так і сталося. Думаю, це був найкращий подарунок на весілля, який ми могли отримати».

Нещодавно Кеті і Брендон вирішили все-таки розпакувати коробку і подивитися, що всередині. Згадали про неї, коли мова зайшла про майбутній візит до друзів на весілля і про те, що потрібно зробити якийсь подарунок, що запам’ятається нареченим. І хоча ніякої сварки в родині не було і в помині, коробку відкрили.

Всередині були гроші, два винних келиха, ваза, набір для ванни і чіткі інструкції для Кеті від тітки Елісон.«Кеті. Замов піцу, креветки або що ви там обоє любите, і підготуй ванну для романтичного вечора. З любов’ю, тітка Елісон».

Для Брендона теж був підготовлений план дій:«Брендоне, купи квіти і пляшку вuна. З любов’ю, тітка Елісон».

Читайте також: “Чекає на тебе розлука з чоловіком. Має він чорняву жінку, молоду, гарну, грошовиту”- впевнено сказала стара вopoжка. І той візит ледь не зруйнував їхній шлюб

Свої емоції Кеті описала так:«Ми прожили разом 9 років, три рази переїжджали, і ця запакована коробка завжди стояла на верхній полиці якоїсь шафи, збираючи пил, але завдяки їй ми навчилися ставитися один до одного з повагою, розумінням і терпінням. Ми навчилися поступатися і йти на компроміс».

«Наш шлюб зробив нас сильнішими, тому що ми стали кращими друзями, партнерами. Сьогодні ми вирішили відкрити цю коробку, тому що я нарешті дещо усвідомила. Я усвідомила, що ключ до створення і підтримки щасливого і міцного шлюбу був завжди не всередині цієї коробки – він був усередині нас».

 

You cannot copy content of this page