Подзвонила мені сестра рідна, Олеся, і запросила в гості, вірніше не запросила, а поставила перед фактом, що чекає мене сьогодні у себе в обід. Але чай ми так і не попили, я образилася і одразу поїхала

Зазвичай я не скуплюся на гостинці племінникам, купую тортик, цукерок, іграшки та багато шоколадок. Але зараз я в режимі економії і тому обмежилася пакетом яблук.

Приїхала, пройшли на кухню, Олеся чайник поставила, прибігли племінники, у сестрі троє діток. Вони вже знають, що коли приїжджає тітка, то привозить багато смакоти, та й сестра мабуть приготувалася до поїдання тортика, так як дістала тарілочки, ложечки, лопатку для тортика, але я дістала тільки яблука.

Племінники яблука брати не стали, та й сестриця з обуренням дивилася на мене. Я знизала плечима і сказала що ми економимо і всі гроші відкладаємо на покупку квартири. Сестричка розфиркалась, назвала мене жабою жадібною і запитала навіщо я взагалі тоді їхала в гості. Ось тут я вже образилася.

Ніякого чаю пити не стала, а просто поїхала додому. Що у мене за родичі? Свекруха вказує що мені готувати, мати вказує коли мені дітей заводити, а сестриця кличе в гості тільки тоді, коли їй хочеться тортика і щоб неодмінно цей тортик я купила!