fbpx

Показала жебpaкам, як повинна виглядати цариця: Ірина Луценко вигуляла вбрання вартістю 30 мінімальних зарплат українця (фото)

Соратник, екс-представник президента у Верховній Раді і дружина генерального прокурора Ірина Луценко завжди відрізнялася дуже дорогим смаком і встигла прославитися знатною модницею Верховної Ради України.

І ось, знову, “жінка третього тисячоліття” разом з чоловіком Юрієм Луценком піддалася течії і разом з київською тусовкою на чолі з Петром Порошенком помчала на джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest у Львів, де і вигуляла черговий дизайнерський прикид. Джерело

Для прослуховування музики Ірина одягла розкішну накидку від українського дизайнера Юлії Магдич.

Дружина фейкового “генерального” прокурора Ірина Луценко похвалилася, як повинна виглядати справжня майданна цариця в накидці вартістю в 5 років пенсії простий пенсіонерки.

“Майданна цариця” Ірина Луценко до страшного кpoвопpoлиття в центрі Києва була ніким і звати її ніяк. Саме тpyпи нещacних людей зробили Ірину Луценко казково багатою жінкою 3 тисячоліття, дружиною генерального, кумою Президента, депутаткою Верховної Ради. Саме тpyпи студентів і молодих українських хлопців дали їй все, що вона хотіла і зараз “майданна цариця” як би показує жебрpaкові народу, що ось я цариця, дружина генерального, а ви бuдло, злuдeнний нaрод, дали мені це все багатство” – обурюються в мережі.

Читайте також: У мережі показали перші фото з італійського весілля Регіни Тодоренко

3 липня, стало відомо, що дружина Юрія Луценка Ірина Луценко, яка також отримала звання “Жінки третього тисячоліття”, засвітилася у черговому модному вбранні. Красуня показала накидку вартістю 128 000 гривень або $4900. До речі, це трохи більше тридцяти мінімальних зарплат українців.

You cannot copy content of this page