fbpx

Покладіть до пральної машинки 3-4 мотки вовни: спробувавши раз – по-іншому прати не захочете

Здавалося б, випрати білизну в пральній машинці – завдання для першокласника.

Ось навіщо в пральну машину відправляють мотки пряжі: поради від кмітливої господині

Але насправді і тут у кожного є свої секрети і хитрості. Досвідчені господині, наприклад, закидають у барабан три-чотири вовняних моточка розміром з тенісний м’яч і одним махом вирішують одразу кілька нагальних проблем.

Вовняні клубочки полегшать прання:
По-перше, при пранні з такими кульками можна не додавати спеціальний кондиціонер для білизни. Цей засіб не з бюджетних, і додаткова «хімія» організму не потрібна (і навколишній природі теж). Кульки пом’якшують і ароматизують речі.

По-друге, білизна, випрана з такими кульками, сохне в два рази швидше. Кульки обертаються в барабані, утворюючи пустоти, білизна здувається з усіх сторін під час віджиму. В результаті вологи в ній залишається значно менше. Особливо відчувається полегшення взимку, коли одяг сохне дуже довго, так можна істотно прискорити процес.

По-третє, такі кульки виконують роль антистатика, речі не будуть «битися струмом», «іскрити» і прилипати після прання, навіть якщо ви забудете їх обробити спеціальними засобами.

Такі вовняні кульки вже запустили в масове виробництво, але зробити їх простіше простого. Так що не обов’язково шукати готові, візьміть моток пряжі (можна розпустити старий непотрібний светр), дешеві колготки і акрилову нитку.

Читайте також: Ідеально чисті кухонні рушники за півтори хвилини: ніколи не розповім цей секрет свекрусі

Щоб з пряжі вийшла кулька, намотайте нитку 20 разів навколо пальців. Потім зніміть моток з пальців, продовжуйте намотувати нитку, але вже в іншому напрямку (теж 20 разів). Чергуйте до тих пір, поки ваш моточек не буде розміром з тенісний м’яч. Обріжте нитку і сховайте її всередину мотка.

Наступний крок – помістити отримані моточки в капронові колготки або панчохи. В машинку одночасно потрібно помістити 3-4 мотка вовни. Покладіть їх в один панчох, фіксуючи кожен акриловою ниткою (вовняна не впорається із завданням). Тепер цю гірлянду залишається тільки закласти в пральну машину разом з брудними речами.

Щоб випраний одяг мав приємний аромат, на кульку можна капнути кілька крапель улюбленого ефірного масла, а тільки після цього закладати його в панчоху. Результат прання буде чудовим, не гірше ніж з застосуванням кондиціонера.

Джерело.

You cannot copy content of this page