Поки чоловік мився, йому на телефон приходить повідомлення, з незнайомого номера. «Завтра о 19:00. Чекаю після роботи». У мене ноги відразу підкосилися, затрясло всю. Ну, думаю, все – припливли

Позавчора ввечері, чоловік, як зазвичай, повернувся з роботи в районі семи годин. Їсти йому поклала, поговорили про те, про се, а після, він відправився в душ. Поки мився, йому на телефон приходить повідомлення, з незнайомого номера. «Завтра о 19:00. Чекаю після роботи». У мене ноги відразу підкосилися, затрясло всю. Ну, думаю, все – припливли.

Трохи заспокоїлася, взяла себе в руки. Вирішила, нехай спочатку вийде з душу, подивлюся, що скаже. А поки, включила телевізор, зробивши вигляд, ніби нічого не сталося, хоча мені це важко далося. Вийшовши з ванної і прочитавши повідомлення, він як ні в чому не бувало, сказав, що йому потрібно завтра затриматися на роботі. Не знає коли повернеться-сам подзвонить.

Тут у мене серце ухнуло в п’яти. Я думала, свідомість втрачу. Але, ні, дивуючись своїй витримці, вирішила, що поїду до нього на роботу, до шостої вечора, почекаю поки вийде і дізнаюся, куди попрямує. До того, як лягти спати, кілька разів поривалася поставити питання безпосередньо, але так і не зважилася.

На ранок, проводила чоловіка на роботу, намагаючись робити привітне обличчя, що з великими зусиллями виходило, стала чекати вечора. Від такого нервування, голова просто розривалася на частини, а серце скакало. Не витерпівши, виїхала на місце і стала чекати. Після шести, мій благовірний вийшов, але сідати в машину не став і спритними кроками попрямував в бік парку. Я ж побігла за ним.

В кінці алеї, він розвернувся і увійшов в кафе. Намагаючись увійти непомітно, я прошмигнула в двері і зупинилася позаду великого вазону. Звідси добре було видно, як чоловік присів за столик до дівчини, зі світлим волоссям. Обличчя я не побачила – вона сиділа спиною до входу. Але тут, повернувшись в профіль, я впізнала розлучницю. Це була … Моя колишня подруга Вікторія.

Скільки сліз я пролила через неї. І він з нею? Не вірю! Треба, напевно, розповісти передісторію моєї дружби з цієї мадам, щоб ви розуміли моє обурення. Так ось. Познайомилися ми з нею в гуртожитку, куди заселилися, вступивши до інституту. Жили протягом декількох років разом, в одній кімнаті. Ділили, як то кажуть, хліб і воду, негаразди і радості. Все було добре, поки вона не стала зустрічатися з хлопцем, який подобався і мені.

Дотримуючись її принципу «Подруги не сваряться через хлопців», я мовчки зносила вид розчервонілої Віки після побачень, оберемки квітів, її походи з ним в кафе і кінотеатри. Можна було б сказати, що я заздрила, якби не одне але … Вона безпосередньо заявляла, що використовує його. «Поки молода, треба гуляти, використовувати чоловіків, вибирати. Не по біжиш ж ти за першим зустрічним», – такими були її слова.

Але вона і з подругами так поводилася, як показав час. Пошкодувавши юнака, я натякнула йому, що в стосунках необхідно не забувати про почуття власної гідності. Мабуть, мої слова припали за адресою, тому що, буквально, через тиждень вони розлучилися, а Вікторія знайшла іншого залицяльника.

Кирило ж, так звали хлопця, з яким розлучилася Віка, став приділяти знаки уваги мені. Подруга була не в образі і порадила користуватися моментом. Ми прозустрічалися до закінчення навчання, а після, як ви могли вже здогадатися, одружилися. Вікуся рвала і метала, звинувачуючи мене в тому, що я стала квочкою для мужика, що потрібно було пошукати іншого, а краще взагалі не виходити заміж. Адже «нам і так було чудово разом».

Засмучуючись через постійні напади в мій бік, я постаралася обмежити наше спілкування до мінімуму, пояснюючи це тим, що у мене тепер сім’я. Озлобившись на мене вкрай, Вікторія намагалася кілька разів спокусити мого чоловіка, чим доводила до постійних істерик. Втративши віру в жіночу дружбу, ми остаточно розірвали наші з нею стосунки. І тепер, що я бачу? Ця дівчина домоглася таки свого.

Зірвавшись з місця укриття, швидкими кроками я наблизилася до столу, за яким сиділи закохані «голубки». Побачивши мене, чоловік встав, приголомшений такою раптовою появою. Віка ж з посмішкою вимовила: – О, ти її вже покликав. Нарешті вирішимо це питання раз і назавжди. «Нарешті-то? Значить вони давно зустрічаються» подумала я.

У Кирила з’явився дар мови, тому що він з подивом запитав: – Звідки ти дізналася, що я тут? Я нікому не повідомляв.

– Звичайно, не повідомляв, особливо мені! – прокричала я прямо йому в обличчя, яке чомусь засміялося.

– Дурнушка! Так ти ж неправильно все зрозуміла, – зі сміхом сказав він, поглядаючи на розлучницю. Вона також голосно засміялася.

– Що тут можна зрозуміти неправильно? Тобі ввечері приходить смс з незнайомого номера, з часом зустрічі, а ти кажеш, що це твій начальник, а сам сидиш тут з цією … Цією, навіть не знаю як її назвати, – зовсім розбушувалася я.

– Зараз я сама тобі все поясню, – звернулася вона до мене.

– Я давно вже хотіла з тобою помиритися, просто не знала, як. Ось і звернулася до Кирила. Адже ми були так дружні з тобою. Так, я була не права. Визнаю. Знаючи, що він тобі подобається, я спеціально почала «підбивати» до нього клинці, щоб довести – чоловіки не варті жіночої дружби. Так само було з випадками під час твого заміжжя. Але ваш зв’язок виявився сильнішим, ніж я думала. Прости мене, а, – миленько подивилася вона.

Кажуть «двічі в одну воду» ні – ні, але аж надто переконливо вона виглядала в той момент. Тому я, все ще дуясь на обох, покликала їх додому, бо негоже з’ясовувати стосунки на очах у всієї чесної публіки. Сівши в машину, я оголосила їй випробувальний термін, як би смішно це не звучало, визначивши його в два місяці. Подивимося, що з цього вийде.