Поки Гліб був на черговому робочому завданні, в їх будинок прийшла жінка. Вона поводила себе надто безцеремонно. Незнайомка увійшла в квартиру подружжя не роззуваючись, пройшлася по кімнатах, розглянула всю обстановку і представилася коханою жінкою її чоловіка

Валерія була заміжня вже кілька років і її стосунки з чоловіком складалися добре. Жінка вважала себе найщасливішою дружиною, яка не знає турбот в шлюбі і є рідкістю в найгірший час. Все, що стосувалося її сімейного життя – безперечно, подобалося Валерії. Її чоловік пестив і плекав свою кохану дружину і завжди балував її різними подарунками, які купував дуже часто. Йому самому подобалося робити презенти дружини, і милуватися її задоволеним обличчям. Він сильно кохав Лєру і не уявляв життя без неї.

У мирі та злагоді вони прожили п’ять років, поки їх прекрасне життя не порушив один випадок. Поки Гліб був на черговому робочому завданні, в їх будинок прийшла жінка. Вона поводила себе надто безцеремонно. Незнайомка увійшла в квартиру подружжя не роззуваючись, пройшлася по кімнатах, розглянувши всю обстановку. Лєра не розуміла, що відбувається і слідом ходила за своєю гостею. Зупинившись в передпокої, жінка представилася Вікою, повідомивши, що вона – коханка Гліба і у них справжнє кохання.

Віка попросила законну дружину відпустити його. Виявилося, що цю даму дуже довгий час пов’язували любовні стосунки з чоловіком Лєри, яка вважала себе єдиною жінкою в його житті. Вони зустрічалися, сподіваючись на повне возз’єднання, але їм заважала дружина коханця. Набравшись сміливості, нахабна жінка прийшла до дружини і влаштувала їй скандал. Тріумфуючи, Віка демонстративно вийшла з квартири і випарувалася в під’їзді.

Валерія була приголомшена, адже її коханий чоловік зрадив її і робив це дуже давно. Вже дуже скоро вона лаялася з ним і кричала так голосно, що чули сусіди. Не слухаючи виправдань чоловіка, жінка подала на розлучення і більше не бачила Гліба з тих пір. Вона довгий час не могла оговтатися після розлучення. Але Лера змогла впоратися з усіма випробуваннями і згодом почала нове життя в новому шлюбі.

Фото ілюстративне з вільних джерел