fbpx
Новини

Польща може закрити небо над Західною частиною України вже найближчими днями

Польща може закрити небо над західними областями України, якщо Росія продовжить обстрілювати ракетами прикордонні райони. Таку заяву зробив екскерівник Бюро національної безпеки Польщі Станіслав Козей.

Він вважає, що зараз росія програла війну на політичному та стратегічному рівні, але попереджає, що чорний сценарій все ще можливий для України, країн Балтії, Польщі та всього Заходу.

Станіслав Козей вважає, що НАТО має прикрити військову техніку, яку надають ЗСУ західні держави. Це стосується і території самої України. За словами генерала, росіяни намагаються знищити запаси зброї за допомогою ракет великої дальності, а “це неприпустимо”, пише польське видання Onet.

Він додає, що російські ракети великої дальності, запущені з Чорного моря або за допомогою стратегічної авіації, які летять до кордонів НАТО, мають бути збиті на відповідній відстані від цього кордон.

“Мова йде про ракети подвійного призначення, тому що вони також здатні нести ядерні боєголовки. Ми маємо повні аргументи для того, щоб застрахуватися на превентивній основі і оголосити росії, що якщо вона не припинить атакувати наш кордон ракетами великої дальності, то з дня ми введемо протиракетний захист над Західною Україною”, — сказав Козей.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page