Польська ясновидиця про час війни: «Страх — меч». Вона сказала важливі слова

Аїда Косоян-Пшибиш розповіла про психічні труднощі, які переживають люди у цей час. Вона дала інтернет-користувачам свої поради.

Вона не лише ділиться баченнями майбутнього, а й дає поради, як боротися з подіями сьогодення. Чого нам зараз особливо уникати? Провидиця розповіла про одну емоцію, яка нікому не потрібна.

Пророцтво Аїди на 2022 рік було про рік Коридору. Ясновидиця сказала, що найближчі місяці будуть для нас часом переходу між старим і новим, пошуком правильних дверей і потрібного ключа для нас. Останні події ніби підтверджують її слова, адже безсумнівно, що людство стоїть на порозі історичних політичних та соціальних змін.

Однак неважко помітити, як ці мінливі умови впливають на нашу психіку. В атмосфері напруженості ми чекаємо майбутніх подій і емоційно розбиті. Аїда радить нам не дозволяти страхам взяти під контроль наші думки.

Страх – це меч, який відриває нас від реальності, від нас самих. Страх пробуджує чорну уяву і відволікає розум, не дозволяйте своїм думкам текти разом з ним, – написала Аїда.

За словами провидиці, у невизначений час війни кожен зобов’язаний піклуватися про свій стан, щоб уникнути проблем зі здоров’ям. Тривалий і сильний стрес може призвести до забруднення організму.

Кожна з негативних емоцій і почуттів породжує всередині нас токсини. За її словами, це спричиняє хаос і порушує гармонію між душею, розумом і тілом.

Тому варто пам’ятати про спробу подбати про психічну стійкість найближчим часом. Інакше ми можемо «заразитися» невпевненістю, ненавистю чи страхом.