Поплакалась вона мені в жилетку, пожалів якось по чоловічому. Та й стали ми зустрічатися. Відразу попередив – сім’ю не кину, а їй допоможу, чим можу. І тут я випадково від малої дізнаюся – у неї є ще один мужик

Є у мене сім’я, хороша, міцна. Дружина-красуня, двоє близнюків-бешкетників 5-ти років. Все нормально. Квартира, робота, джип новий нещодавно купив. Затіяв будівництво заміського будинку.

Років зо три тому зустрів на вулиці свою інститутську любов. Все така ж яскрава, красива, оторва повна, весела. Уже заміжня побувала, розлучилася, дівчинка є 4-х років. Чоловіку було на неї чхали, вона по орендованих квартирах поневіряється, випадковими заробітками перебивається. Загалом, поплакалась вона мені в жилетку, пожалів якось по чоловічому. Та й стали ми зустрічатися. Відразу попередив – сім’ю не кину. А їй допоможу, чим можу.

Орендував їй нормальну квартиру, за два роки наперед заплатив, роботу в офісі незапорошену підшукав, дочку в приватний садочок влаштував. Хороша дівчинка, мене вже татом називає. Заходжу до них нечасто, щоб дружина не дізналася. Так рік і минув. І тут я випадково від малої дізнаюся – у неї є інший мужик, коханець! Навіть залишається ночувати! До всього, виявилося, він ще й одружений!

Ну, якби мужик потенційний на «взяти заміж» був – я б ще зрозумів! Але змагатися з якимось одруженим дядьком просто так! При мені? Це виявився її колега по тому самому офісу, куди я її влаштував. Нецікавий такий, зачуханий. На Ладі старій їздить.

Я пішов на нього глянути – а він в моїй краватці на роботі сидить, в бухгалтерії! Коротше, я в повній прострації! Розумію, що сам негідник, зараз мене тут клювати почнуть – коханка при дружині, тири-пири. Згоден з усіма доводами! Але ви, баби, чим думаєте? І що мені тепер робити в такій ситуації? Дівчинку шкода.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива