Порадує великими снігопадами: чи буде сніг на Новий рік 2022, розповіли синоптики

У перших числах грудня до України прийшла справжня зима, деякі області добряче припорошило снігом.

Особлива краса була в Карпатах, де снігу намело майже метр. Гірськолижні курорти вже увімкнули снігові гармати й додають штучного снігу поверх природного, тим самим готуються до старту сезону.

Друга половина грудня – це період підготовки до свят. Звичайно, більшість цікавить, якою буде погода на Новий рік 2022? Адже, плануючи святкування, важливо хоча б приблизно знати метеокартину, а подорожуючим це вкрай необхідно.

А от працівники відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту своєю чергою передбачили, що снігу в новорічну ніч не буде.

На початку січня снігового покриву також не передбачається. Перед святами обіцяють невеликі плюси, тому сніг, якщо і випаде, довго не пролежить.

Погодні сайти поки підтверджують таку метокартину. Зараз вони показують на новорічні свята невеликі мінусові значення вночі та від +1 до +3 градусів вдень. В гірських районах, звичайно, трохи холодніше.

Довгостроковий тенденційний прогноз погоди показує, що значна мінусова температура очікується ближче до Різдва. Погода на Різдво 2022 року обіцяє порадувати дуже великими снігопадами.