fbpx

Порадує великими снігопадами: чи буде сніг на Новий рік 2022, розповіли синоптики

У перших числах грудня до України прийшла справжня зима, деякі області добряче припорошило снігом.

Особлива краса була в Карпатах, де снігу намело майже метр. Гірськолижні курорти вже увімкнули снігові гармати й додають штучного снігу поверх природного, тим самим готуються до старту сезону.

Друга половина грудня – це період підготовки до свят. Звичайно, більшість цікавить, якою буде погода на Новий рік 2022? Адже, плануючи святкування, важливо хоча б приблизно знати метеокартину, а подорожуючим це вкрай необхідно.

А от працівники відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту своєю чергою передбачили, що снігу в новорічну ніч не буде.

На початку січня снігового покриву також не передбачається. Перед святами обіцяють невеликі плюси, тому сніг, якщо і випаде, довго не пролежить.

Погодні сайти поки підтверджують таку метокартину. Зараз вони показують на новорічні свята невеликі мінусові значення вночі та від +1 до +3 градусів вдень. В гірських районах, звичайно, трохи холодніше.

Довгостроковий тенденційний прогноз погоди показує, що значна мінусова температура очікується ближче до Різдва. Погода на Різдво 2022 року обіцяє порадувати дуже великими снігопадами.

You cannot copy content of this page